in

DİNAMİK BİR TAKIM KURDUK

TFF 2. Lig ekiplerinden Hacettepe Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, genç ve dinamik bir takım kurduklarını söyledi.

Yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını belirten Mustafa Kaplan, ”Yine genç ve dinamik bir kadro kurduk. Bu kadroyu kurmamızda bize yardımcı olan Başkanlarımız Murat Cavcav ve Arif Ölmez ile yönetim kurulumuza teşekkür ederiz. Ankara ve Bolu olmak üzere hazırlıklarımızı iki etapta gerçekleştirdik. Bizi sevindiren takımımızda herhangi bir sakatlık yaşanmaması. Hazırlık maçlarında da yaptığımız çalışmaların meyvesini aldık ve kendimizi gördük” dedi.

Ligdeki hedeflerinin her zamanki gibi yine ülke futboluna katkıda bulunmak olduğunu ifade eden teknik direktör Kaplan, ”Yine hedefimiz Gençlerbirliği’ne oyuncu vermek, genç oyunculara şans vermek. Liglerimizde en genç takım Altınordu’dan sonra Hacettepe. Bu gençlere tecrübe kazandırarak Gençlerbirliği’ne ve milli takımlarımıza oyuncular kazandırmak istiyoruz. Bugüne dek Gençlerbirliği’ne üç yıl içerisinde on oyuncu kazandırdık. Şu andaki oyuncularımız arasında da aynı şekilde Gençlerbirliği’ne ya da daha sonraki yıllarda milli takıma faydalı olabilecek oyuncular çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

Mustafa Kaplan, şunları söyledi:

”Geçtiğimiz biz geldikten sonra performansı artan Berat Ayberk Özdemir ve Mert Çetin, bu sezon Gençlerbirliği A takım forması giyecek. Bu oyuncuların A takıma kazandırılmasında hocamız Ümit Özat’ın da Hacettepe’ye verdiği değerin önemli yeri var. Kendisi hem Hacettepe ile hem altyapı takımlarımızla yakından ilgileniyor. Ümit Hoca’mıza bu ilgisinden dolayı Hacettepe teknik direktörü olarak ben kendi adıma teşekkür ediyorum.

Bu hafta sonunda lige Fethiye deplasmanında başlıyoruz. Hazırlıklarımızın sonuna geldik. Her zamanki gibi kazanmak için sahaya çıkacağız. Hiçbir takımdan çekinmiyoruz. Yine bu lige renk katın takım olmak istiyoruz.  Yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. “

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KONYASPOR BAŞKANI AHMET ŞAN’A ‘BYLOCK’ GÖZALTISI

DAHA DA İYİ OLACAĞIM