in ,

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Djedje’ye Beşiktaş ve Trabzonspor Talip

Ankaragücü’nün, sezonun ilk yarısında gösterdiği performansla en dikkati çeken oyuncusu Brice Dja Djedje’ye Beşiktaş ve Trabzonspor’un talip olduğu açıklandı.

Fildişi Sahili pasaportlu oyuncuyu Ankaragücü’ne kazandıran menajer Sedat Yeşilkaya, Bursa TV’de Mehmet Yiğiner’in canlı yayın konuğu olduğu programa katılarak, Djedje ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Djedje’yı sadece 10 bin Euro peşinat verilerek Sarı Lacivertli kulübe kazandırdıklarını anlatan Yeşilkaya, “Bu futbolcuya şu anda Trabzonspor ve Beşiktaş talip. Trabzonspor’un şu an transfer yasağı var. O konuyu halleder halletmez Ankaragücü’ne teklif sunacaklar” dedi.

Başkan Yiğiner de Djedje’nin 2-3 kulübün gündeminde olduğunu belirterek, “Kolay kolay bırakacağımız bir oyuncu değil. Transfer yasağını kaldıracak, diğer futbolcuların alacaklarını ödeyebileceğimiz bir teklif gelmesi halinde düşünebiliriz” diye konuştu.

Bu arada, Yiğner ile Yeşilkaya rasındaki tartışmada Djedje’nin aslında sağ bek mevkisi için transfer edildiği, önliberoda bu kadar başarılı olmasının tesadüf olduğu da ortaya çıktı.

Ankaragücü, alacakları için TFF’ye başvuran Djedje’ye 2 milyon lira ödeyerek, serbest kalmasını önlemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketbolda Günün Sonuçları

İntiharı Bile Düşünen Futbolcu Putsila’ymış