in

AlkışAlkış GüldümGüldüm BeğendimBeğendim LoveLove

2018 Dünya Kupası’nda Tüm Sonuçlar

Rusya’da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası’nda Hırvatistan’ı 4-2 yenen Fransa şampiyon oldu.

İşte 14 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasındaki düzenlenen dev organizasyonun tüm maç sonuçları:

GRUP MAÇLARI PROGRAMI

14 Haziran Perşembe

A Grubu

18:00     Rusya – Suudi Arabistan: 5-0

15 Haziran Cuma

A Grubu

15:00     Mısır – Uruguay: 0-1

B Grubu

18:00     Fas – İran: 0-1

B Grubu

21:00     Portekiz – İspanya: 3-3

16 Haziran Cumartesi

C Grubu

13:00     Fransa – Avustralya: 2-1

D Grubu

16:00     Arjantin – İzlanda: 1-1

C Grubu

19:00     Peru – Danimarka: 0-1

D Grubu

22:00     Hırvatistan – Nijerya: 2-0

17 Haziran Pazar

E Grubu

15:00     Kosta Rika – Sırbistan: 01

F Grubu

18:00     Almanya – Meksika: 0-1

E Grubu

21:00     Brezilya – İsviçre: 1-1

18 Haziran Pazartesi

F Grubu

15:00     İsveç – Güney Kore: 1-0

G Grubu

18:00     Belçika – Panama: 3-0

G Grubu

21:00     Tunus – İngiltere: 1-2

19 Haziran Salı

H Grubu

15:00     Kolombiya – Japonya: 1-2

H Grubu

18:00     Polonya – Senegal: 1-2

A Grubu

21:00     Rusya – Mısır: 3-1

20 Haziran Çarşamba

B Grubu

15:00     Portekiz – Fas: 1-0

A Grubu

18:00     Uruguay – Suudi Arabistan: 1-0

B Grubu

21:00     İran – İspanya: 0-1

21 Haziran Perşembe

C Grubu

15: 00     Danimarka – Avustralya: 1-1

C Grubu

18:00     Fransa – Peru: 1-0

D Grubu

21:00     Arjantin – Hırvatistan: 0-3

22 Haziran Cuma

E Grubu

15:00     Brezilya – Kosta Rika: 2-0

D Grubu

18: 00     Nijerya – İzlanda: 2-0

E Grubu

21:00     Sırbistan – İsviçre: 1-2

23 Haziran Cumartesi

G Grubu

15:00     Belçika – Tunus: 5-2

F Grubu

18:00     Güney Kore – Meksika: 1-2

F Grubu

21:00     Almanya – İsveç: 2-1

24 Haziran Pazar

G Grubu

15:00     İngiltere – Panama: 6-1

H Grubu

18:00     Japonya – Senegal: 2-2

H Grubu

21:00     Polonya – Kolombiya: 0-3

25 Haziran Pazartesi

A Grubu

17:00     Suudi Arabistan – Mısır: 2-1

17:00     Uruguay – Rusya: 3-0

B Grubu

21:00     İran – Portekiz: 1-1

21:00     İspanya – Fas: 2-2

26 Haziran Salı

C Grubu

17:00     Avustralya – Peru: 0-2

17:00     Danimarka – Fransa: 0-0

D Grubu

21:00     Nijerya – Arjantin: 1-2

21:00     İzlanda – Hırvatistan: 1-2

27 Haziran Çarşamba

F Grubu

17:00     Güney Kore – Almanya: 2-0

17:00     Meksika – İsveç: 0-3

E Grubu

21:00     İsviçre – Kosta Rika: 2-2

21:00     Sırbistan – Brezilya: 0-2

28 Haziran Perşembe

H Grubu

17:00     Senegal – Kolombiya: 0-1

17:00     Japonya – Polonya: 0-1

G Grubu

21:00     İngiltere – Belçika: 0-1

21:00     Panama – Tunus: 1-2

SON 16 TURU

30 Haziran Cumartesi:

17:00    Fransa-Arjantin: 4-3

21:00     Uruguay-Portekiz: 2-1

1 Temmuz Pazar

17:00     İspanya-Rusya: 1-1(normal süre ve uzatmalar) 3-4 Penaltı atışları sonucu Rusya: 4-5

21:00    Hırvatistan-Danimarka: 1-1 (normal süre ve uzatmalar) 3-2 Penaltı atışları sonucunda Hırvatistan: 4-3

2 Temmuz Pazartesi

18:00    Brezilya-Meksika: 2-0

21:00     Belçika-Japonya: 3-2

3 Temmuz Salı

17:00     İsveç-İsviçre: 1-0

21:00     Kolombiya-İngiltere: 1-1 (normal süre ve uzatmalar) 3-4 Penaltı atışları sonucunda İngiltere: 4-5

ÇEYREK FİNAL

6 Temmuz Cuma

17:00    Uruguay- Fransa: 0-2

21:00     Brezilya-Belçika: 1-2

7 Temmuz Cumartesi

17:00      İsveç-İngiltere: 0-2

21:00      Rusya-Hırvatistan: 1-1 (normal süre) 2-2 (Uzatmalar)  5-6 (penaltı atışları)

YARI FİNAL

10 Temmuz Salı

21:00     Fransa-Belçika: 1-0

11 Temmuz Çarşamba

21:00     İngiltere-Hırvatistan: 1-1 (normal süre)  1-2 (Uzatmalar sonunda)

3.’LÜK MAÇI

14 Temmuz Cumartesi

17:00     Belçika-İngiltere: 2-0

FİNAL

15 Temmuz Pazar

18:00     Fransa-Hırvatistan: 2-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wimbledon Tek Erkeklerde Şampiyon Djokovic

Muhteşem Finalde Şampiyon Fransa