in ,

DURSUN ÖZBEK KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI’NA ADAY

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Göksel Gümüşdağ’ın görevini bırakmasının ardından boşalan Kulüpler Birliği Başkanlığı’na aday oldu.

Galatasaray Kulübü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Dursun Özbek, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı’nın 10 Ağustos Perşembe günü gerçekleştirilecek genel kurulunda başkanlığa adaylığını koyacak.

Dursun Özbek, Göksel Gümüşdağ’ın görevi bırakacağını duyurmasının ardından Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfının başkanlığına adaylık kararı alan ilk isim olarak dikkati çekti.

ARDA TURAN’IN GELMESİNİ İSTİYORUZ

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek , Arda Turan ile ilgilendiklerini resmen açıklayarak; “Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı. Elbette Arda’nın hizmet vereceği en önemli yer Galatasaray. Biz Arda’nın Galatasaray’a gelmesini istiyoruz. Bu manada çalışmalarımız var” dedi.

TERİM KONUSUNU AÇARAK KAFA KARIŞTIRIYORLAR

Dursun Özbek, Fatih Terim konusunda ise “Galatasaray çok önemli bir dönemden geçiyor. Tüm camiamızın birlik ve beraberlik içinde olması lazım. Galatasaray yönetimini yıpratmak için insanlar uğraşmamalıdır. Şu anda Galatasaray’ın hocası var, sistemi var. Fatih Terim konusunu açarak sezon başında kafa karıştırmaya gerek yok. Bizim yaptığımız çalışmalar antrenör arama çalışmaları değildir. Bizim hocamız Tudor’dur” şeklinde konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SİNAN GÜMÜŞ MURADINA ERİYOR

TÜRKİYE KUPASI’NDA GRUP MAÇLARI KALDIRILDI