in

ŞaşırtıcıŞaşırtıcı GüldümGüldüm

El Kabir O Tweeti Kimin İçin Attı?

Ankaragücü’nün Faslı forvet oyuncusu Moestafa El Kabir,  twitter hesabından çok tartışılacak bir paylaşımda bulundu.

 El Kabir, İngilizce olarak paylaştığı tweette , “Can anybody help me out. How do you call a person who don’t keep his promise?” ifadesini kullandı. 

“Kim bana yardımcı olabilir? Sözünü tutmayan birisini nasıl çağırırsın?” anlamına gelen bu İngilizce tweet, kısa sürede sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Ankaragücü’ne bu yıl getirdiği oyuncularla tartışılan menajer Sedat Yeşilkaya’nın da kısa sürede retweetlediği tweet, transfer haberlerini duyurmak için menajerlerce açılan @Futbolmerkez1 adlı hesaptan, “Ankaragücü oyuncusu El Kabir’den Başkan Mehmet Yiğiner’e gönderme” olarak paylaşıldı.

Kulüp kaynakları, El Kabir’in parasının pazartesi günü ödendiğini, futbolcunun Başkan Mehmet Yiğiner’e sitem etmesinin mümkün olmadığını bildirdiler.

Ancak kulüpten resmi bir açıklama da yapılmadı.

Attığı tweet sosyal medyada çok tartışılmasına karşın,  El Kabir’in konuya açıklık getirecek herhangi bir paylaşımda bulunmaması da kafa karıştırdı.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, BursaTV’de katıldığı programda, El Kabir’in alacaklarının ödeneceğini, sözleşmesinde iyileştirme dahi yapabileceklerini söylemişti.

El Kabir, vatandaşı Youness Mokhtar’ın parasının ödenmemesi üzerine yine sosyal medyadan Mokhtar’a veda mesajı paylaşmıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eryaman Stadı İçin Komisyon Kuruldu

Erdem Şen Portekiz Yolcusu