in

En Büyük Hedefimiz Şampiyonluğu Ankara’ya Getirmek

Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Murat Cavcav, kırmızı siyahlı camianın yeni yılını kutladı ve şampiyonluk yolunda kenetlenenlere teşekkürlerini iletti.

Başkan Cavcav, kulüp internet sitesinden yayınlanan yeni yıl mesajında “Gençlerbirliği kültüründen, centilmenliğinden asla sapmadan kimliğimizi koruyarak bu şampiyonluğu Ankara’ya getirmek en büyük hedefimiz.”dedi.

Yeni yılda elde edecekleri başarıların Gençlerbirliği’ne başarılarla dolu uzun bir dönemin kapısını açacaüını kaydeden Cavcav şunları söyled:

“Yeni yılda elde edeceğimiz başarılar, inanıyorum ki kulübümüze başarılarla dolu uzun bir dönemin kapılarını aralayacak. Bu sezon camiamıza şampiyonluk hediye etmek ve layık olduğumuz yere tekrar geri dönmek için canla başla tüm camia olarak mücadele veriyoruz. Gençlerbirliği kültüründen, centilmenliğinden asla sapmadan kimliğimizi koruyarak bu şampiyonluğu Ankara’ya getirmek en büyük hedefimiz. Bu hedefte yanımızda olan tüm camiamıza bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyorum.
Tüm Gençlerbirliği ailesinin yeni yılını kutluyor, yeni yılın dünya ve ülkemize barış; camiamıza, sporcularımıza, taraftarlarımıza ve kulüp çalışanlarımıza başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alberto Giuliani'dan Mesaj Var

Burak Yılmaz’da Geri Sayım Başladı