in

En Zor Zamanlarında Bile Trabzonspor İddiasını Kaybetmez

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, iyi bir hazırlık döneminin ardından Süper Lig’in ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmalarının en büyük hedefleri olacağını ifade etti.

Rıza Çalımbay, Trabzonspor dergisindeki yazısında, göreve geldikleri günden bu yana oynadıkları tüm karşılaşmaların final havasında geçtiğini kaydederek, “Çünkü her bir puan bizim için çok kritik, alacağımız her galibiyet bizi bir anda yukarıya taşıyabilecek seviyedeydi. Futbolcularımın çizdiği performans itibarıyla, bu bilinci sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Ben, teknik ekibim ve takımımdaki her futbolcu, oynadığımız her maça final havasında baktık ve bu motivasyonun karşılığını almayı başardık” ifadelerini kullandı.

Başarılı teknik direktör, Trabzonspor’un tarihi boyunca iddianın, kendine güvenin ve inancın takımı olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Futbol kariyerim boyunca Trabzonspor’un en zor zamanlarında bile iddiasından bir şey kaybetmemiştir. Şimdi ben de bu büyük ve anlamlı inancın bir parçasıyım. Ligin ikinci yarısında çok daha çekişmeli ve telafisi olmayan maçlar oynayacağız… İyi bir hazırlık döneminin ardından ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak en büyük hedefimiz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beşiktaş Demba Ba ile Anlaştı

Ankaragücü Olağan Kongresi 17 Ocak’ta Yapılacak