in

Eski Fenerbahçeli Ademi: Türkiye’de Kadrolara Menajerler Karar Veriyor

Fenerbahçe’den Rus ekibi Khimki’ye transfer olan Kemal Ademi Türkiye’de yaşadığı dönemle ilgili açıklama yaparken menajerlerin kadrolara karıştığı söyledi

ajansspor’da yer alan habere göre, 26 yaşındaki İsviçreli forvet Kemal Ademi menajerlerin Türkiye’de takım kadrolarına müdahale ettiğini söyledi.

Kemal Ademi’nin Rus basınına yaptığı açıklamada öne çıkanlar şöyle:

“Basel’de teknik direktör değişikliği olmuştu, yenisiyle ortak dilde buluşamıyorduk. Ayrılmam gerekiyordu. Almanya’dan da teklif vardı ancak Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük kulübüydü ve oraya transfer oldum. Saklamayacağım, finansal olarak da teklif çok iyiydi. Geleceğimi düşünmem gerekiyordu. Mesut Özil ve Luiz Gustavo gibi yıldızlarla beraber oynadığım için mutluyum. Fenerbahçe’de de Basel’deki gibi bir durum olmuştu, teknik direktör değişmişti.

Türkiye’de menajerler, maçları çok etkiliyor. Bir çok menajer kulüp başkanıyla yakın iletişim kuruyor, kadroda kimin olması gerektiğine karar veriyor. Enner Valencia ile güzel bir rekabetim oldu ama ben nadiren sahaya çıkabiliyordum. Dört aylığına kiralanmak zorunda kaldım. (Fatih Karagümrük) O zaman da iyi değildim. Fenerbahçe’ye döndüğümde kendimi daha iyi hissediyordum ama Türkiye’den ayrılmak istediğime karar verdim.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaelispor Mehmet Altıparmak’a Emanet

Kızılcahamam Mahkeme Ağacı