in

ESKİŞEHİRSPOR'UN 40 MİLYON TL'YE İHTİYACI VAR

Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu, FIFA tarafından verilen 2 yıllık transfer yasağının kaldırılabilmesi için 40 milyon TL’ye ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Başkan Sinan Özeçoğlu, transfer yasağının olduğunu bilerek göreve geldiklerini ifade ederek, ”Daha önce transfer yasağı sorunu 20-21 milyon lira ile çözülebilecekken, bu rakam şu an 40 milyon liraya çıktı” dedi.

Özeçoğlu şöyle konuştu:

“Son günlerde kamuoyunda bilgi kirlenmesi var. Biz göreve geldiğimizde bu kulübün transfer yasağı olduğunu biliyorduk. Yaklaşık 20-21 milyon lira ile çözüleceğini herkes biliyordu. Fakat daha sonraki süreçte bu rakam 37-40 milyon liraya çıktı. Bu konuda da 15 milyon lira ile çözülebileceğini söyleyenler var. Ben de bugün o arkadaşlarıma söylüyorum ki o 15 milyonu veriyorum, kaldırabiliyorlarsa yasağı yarın kaldırsınlar. Şuanda FIFA’dan gelen iki dönem transfer yasağı olduğunu belirten yazı var. Bu işi çok iyi bilen arkadaşlar bizim bilmediğimiz, anlamadığımız yöntem var ise nasıl çözeceklerse gelsinler yarın 15 milyonu verelim transfer yasağını kaldırsınlar.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK’TA HACİZ MEMURLARI

İÇ ACITICI BİR SONUÇ