in ,

Fabri Fulham’a Gidiyor

Beşiktaş’ta kaleci Fabri’ye gelen 6 milyon euroluk teklif Beşiktaş tarafından kabul edildi.

Bu sezon Premier Lig’e yükselen Fulham kulübü, İspanyol file bekçisi için siyah beyazlılara ilk olarak 3.5 milyon euro önermişti.

Beşiktaş, başarılı kalecisi Fabricio Ramirez için rakamı 6 milyon euro’ya yükseltti. Siyah beyazlıların karşı teklifini kabul eden Fulham, siyah beyazlılarla anlaşma sağladı.

Beşiktaş’ın son oynadığı Reading maçında kadroya alınmayan Fabri’nin önümüzdeki günlerde kamptan ayrılarak Fulham ile resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi.

OSPİNA HEDEFTE

Bu gelişme sonrasında kaleci arayışlarına başlayan Beşiktaş Ospina’da karar kıldı.

Arsenal’in Kolombiyalı kalecisi David Ospina ilgili söz konusu iddiayı dile getiren ise Kolombiya’nın ünlü spor gazetecisi oldu.

Estaban Jaramillo, Twitter hesabından Ospina’nın Napoli ve Sevilla’nın tekliflerine nazaran Beşiktaş’ın teklifini daha cazip bulduğunu söyledi.

Kolombiyalı gazeteci, “David Ospina, Beşiktaş’la çoktan anlaştı ve imza için bekliyor. Ospina, Sevilla ve Napoli’dense Beşiktaş’ın teklifini daha cazip buldu. Dolayısıyla yeni durağı Türkiye olacak.”

Öte yandan, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Başkan Fikret Orman’la yaptığı görüşmede astronomik transfer teklifleri gelen Vida’nın satılabileceğini söylediği öğrenildi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde Sonuçlar

Konyaspor’dan Eto’o’ya Rest