in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Fatih Mert’ten Sert Açıklamalar

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, puan silme cezası almamak ve transfer yasağını kaldırmak için çalıştıklarını belirterek, “Futbolcularla görüşüyoruz. Çözdük dediğimiz futbolcular, ne hikmetse anlayamıyoruz bir iki gün sonra anlaşmayı bozuyor” dedi.

Ankaragüçlü olduklarını belirten Fatih Mert, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada,  “Ankaragücü’nün bu hallerde olması bizi kahrediyor” ifaesini kullandı.

Mert, şunları söyledi:

“İşin kolayına kaçmıyoruz. Bu tabloyu biz yaratmadık, bir şey yapamayız demiyoruz.. Bizden öncekilerin eseri demeyi kendime yakıştıramıyorum. Ama eser de ortada. Ciddi borç yükü var. Artı her gün dosyalar geliyor. Astronomik imzalanmış sözleşmeler var. 10 gündür kulübe uğramayan futbolcu 300 bin euroya oynuyor. Biz bu futbolcuya bir şey yapamıyoruz. Çok çok hezimet durumlar var. Transfer yasağını kaldırmak için futbolcularla görüşüyoruz. Çözdük dediğimiz futbolcular, ne hikmetse anlayamıyoruz bir iki gün sonra anlaşmayı bozuyor.”

Mert, hakem hatalarına da değinerek, “Zorluklarla mücadele ediyoruz. Kırılma anlarında kartlar ve fauller verilmiyor. Alanya maçındaki 2. gol posizyonunu izlesinler. Bu maçta bize verilmeyen faullere baksınlar. MHK maçı izlesin vicdanları rahat ederse bizim de eder” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Çırpındıkça Batıyor

Voleybolda Günün Sonuçları