in

FEGHOULI YARIN GELEBİLİR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, menajer Ahmet Bulut’la kendi otelinde yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Feghouli transferinde sona gelindiğini söyledi.

Başkan Özbek, Arda Turan transferinde Barcelona’dan izin almaları gerektiğini belirtti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in açıklamaları şöyle;

“Feghouli ile ilgili ufak pürüz kalmıştı. Onların bu akşam çözüleceğini zannediyorum. Çözülürse de zannediyorum yarın gelir. Bu akşam inşallah çözülecek.

Arda Turan, Türkiye’nin gündeminde olan bir futbolcu. Galatasaray’ın bir futbolcusu. Barcelona’dan izin almadan görüşme yapmamız söz konusu değil. Ahmet Bulut ile ne zaman görüşşek Arda geliyor. Görüşme konusu Feghouli ile ilgili.

Transfer sezonu daha bir ay var. Eksikleri tamamlamamak için son derece niyetli. Bu sene çok iyi bir kadro kuruyoruz. En iyisini Galatasaray için seçeceğiz. Yakında bazı haberler verebilirim.

Sinan Gümüş için netlik yok. Kendisi gitmek istiyor ama netleşen bir şey yok.

Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Her zaman Galatasaray için zaten hazır olduğunu söylüyor. Antrenörümüz de Tudor. Galatasaray ihtiyaç duyarsa, geri çevirmeyecektir.”

297 MİLYON TL ZARAR

Öte yandan, Mayıs 2017 faaliyet dönemi sonu finansal sonuçlarını açıklayan Galatasaray, bu dönemde 297 milyon TL zarar ettiğini açıkladı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA'DAN BEŞİKTAŞ'A TALISCA MÜJDESİ

FENERBAHÇE’NİN ANLAŞTIĞI SOLDADO İSTANBUL’DA