in

Fenerbahçe Beko Real Madrid’e Yenildi

Fenerbahçe Beko, THY Avrupa Ligi 3.’lük maçında Real Madrid’e 94-75 mağlup oldu ve turnuvayı 4. sırada tamamladı.

Karşılaşmaya Nikola Kalinic’in üçlüğüyle giren Fenerbahçe Beko, televizyon molasına ise 7-15 geride girdi. İlerleyen bölümde farkın çift hanelere çıktığı bu periyot İspanyol ekibi lehine 16-24 tamamlandı.

İkinci periyoda hücumda ve savunmada agresif başlayan sarı lacivertliler, farkı 4 sayıya indirince İspanya temsilcisinden mola geldi: 24-28. Mola dönüşü Vesely, Guduric ve Melli ile sayılar bulan ekibimiz, skoru da 32-31 yaptı. Karşılıklı sayıların ardından soyunma odasına önde giren taraf 40-38 ile Fenerbahçe Beko oldu.

Karşılıklı sayılarla başlayan ikinci yarıda dengeli bir oyun sergileyen Fenerbahçe Beko, televizyon molasına 56-56 eşitlikle girdi. Moladan Melih’in üçlüğüyle dönen sarı lacivertliler, kalan bölümde skor avantajını yitirdi ve üçüncü periyodu 63-69 geride tamamladı.

Dördüncü periyoda istediği başlangıcı yapamayan Fenerbahçe Beko 11 sayı geri düşünce Koç Obradovic’ten mola geldi: 63-74. Oyuncumuz Erick Green periyodun sonlarında sakatlandı ve oyun alanını sedyeyle terk etmek zorunda kaldı. Son bölümde farkı eritemeyen Fenerbahçemiz, karşılaşmayı 75-94 kaybetti.

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Lig’de Ateş Hattında 4 Takım Kaldı

Başakşehir Golü Attı Ortalık Karıştı