in

Fenerbahçe Taraftarı Erol Bulut ve Emre’yi İstiyor

Fenerbahçe taraftarı, gelecek sezon takımın başında Teknik Direktör olarak Erol Bulut’u, Sportif Direktör olarak da Emre Belözoğlu’nu görmek istediğini işaret etti. Sarı Lacivertli taraftar, Vedat Muriqi ile Ozan Tufan’ın da satılmasına onay verdi.

Fenerbahçe taraftarı, “Gelecek yıl takımı kimin çalıştırmasını istersiniz?” sorusunun yanıtını yüzde 39 oranla Erol Bulut olarak verdi. SporX’in düzenlediği ankete katılan 16 bin 497 futbolsever, yüzde 27 ile Nenad Bjelica’yı ikinci sırada, yüzde 16 ile Aykut Kocaman’ı üçüncü seçenek olarak takımın başında istedi. Ankete katılan futbolseverlerden yüzde 81’i Emre Belözoğlu’nu takımın başında sportif direktör olarak görmek istediğini belirtirken, yalnızca yüzde 19’luk bir grup daha deneyimli bir isimden yana oy kullandı.

Satılması gündeme gelen Alper Potuk, Harun Tekin, Mauricio Isla, Mevlüt Erdinç, Tolga Ciğerci, Simon Falette’den hiçbirinin kalmasını istemeyen Sarı Lacivertliler, kulübün kasasını dolduracak Vedat Muriqi, Ozan Tufan satışına da yüzde 69’luk bir oranla ‘evet’ dedi. Kaptanlık pazubandının yüzde 74 oranla Luiz Gustavo’ya verilmesini isteyen Sarı Lacivertli taraftar, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in takıma dönmesini çok az bir farkla kabul etmedi. 15 bin 871 taraftardan yüzde 53’ü Siyah Beyazlı formayı giyen iki futbolcunun dönmemesi yolunda oy kullandı. Kiralık futbolculardan Berke Özer’in takımda kalmasına yüzde 58 ile onay veren Fenerbahçeliler, Zanka, Oğuz Kaan Güçtekin, Barış Alıcı, Michael Frey konusunda yeterince istekli olmadılar.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Malatyaspor’da İki Kişinin Testi Pozitif Çıktı

Süper Lig’de Transfer Dönemi Çok Hareketli Geçecek