in

Fenerbahçe’de 2. Ali Koç Dönemi

Fenerbahçe Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda, seçime tek aday olarak giren başkan Ali Koç, 6 bin 459 oyla yeniden başkan seçildi.

Ali Koç, kullanılan 6 bin 682 oyun 6 bin 459 tanesini alarak yeniden başkan seçilirken, Fenerbahçe tarihinde ilk kez tek adaylı bir seçimde 6 bin 682 kongre üyesi oy kullandı ve bir rekora imza atıldı.

Ali Koç, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Fenerbahçeliler zor günlerde vereceği mesajları çok iyi bilir. Bu genel kurulda da o mesajları çok iyi verdiniz” dedi.

Yapacak çok işleri olduğunu dile getiren Ali Koç, şunları söyledi:

“Fenerbahçeliler zor günlerde vereceği mesajı çok iyi bilirler. Bu genel kurulda da o mesajı çok iyi verdiniz. Fenerbahçe’nin yeni dönemini resmen başlatıyoruz. Yapacak çok işimiz var. Fenerbahçe için üstlenecek pek çok sorumluluğumuz var. Fenerbahçe’nin sorumluluğu çok büyüktür. Bunun bilincinde olduğumuzdan hiç ama hiç şüpheniz olmasın. Layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı sizlere duyuruyorum. Beklentilerinizin farkındayız. Mahcubiyetinizin de. Bu bizim için, yeni dönem için moral, motivasyon sağlayacaktır.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borven Olayında Birileri Doğruları Söylemiyor Ama Kim?

1 Temmuz’da Başlayacak Normalleşmeyle İlgili Genelge