in

FENERBAHÇE'DE GOMEZ İMZAYA KALDI

Kjaer’in boşluğunu doldurmaya çalışan Fenerbahçe, Gustavo Gomez için uzun süredir pazarlık halinde olduğu Milan’la anlaşma aşamasına geldi.

Transferde rekor düzeyde harcama yapan İtalyan ekibinde forma şansı bulması zora giren 24 yaşındaki Paraguaylı Gomez’in Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak baktığı ve kısa süre içinde imza atabileceği bildirildi.

Genç futbolcunun transferi için Milan’la son detayların görüşüldüğü ifade edildi. Simon Kjaer’in 12.5 milyon euro karşılığında Sevilla’ya transfer olmasından sonra bu bölge için arayışlarını sürdüren sarı lacivertliler, Danimarkalı stoper tipinde güçlü, hava toplarına hakim ve sert bir oyuncu arayışı içine girmişti. Gomez de bu kriterlere uyan isimler arasında ilk sırada bulunuyor.

Öte yandan yeni sezonda sürekli ilk 11’de forma giymek isteyen Roman Neustadter’in, Gustavo Gomez’in gelişi ile birlikte yeniden yedek kulübesine dönmek istemediği ve bu nedenle takımdan ayrılmaya sıcak baktığı ifade edildi. Spartak Moskova’nın resmen talip olduğu tecrübeli oyuncunun önümüzdeki günlerde Rusya’nın yolunu tutabileceği aktarıldı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAKEM YARDIMIYLA KAZANMADIK

FENERBAHÇE’DEN TRABZON’A SERDAR TAŞÇI MİSİLLEMESİ