in

Fenerbahçe’de Gözler Comolli’nin İmza Töreninde

Fenerbahçe’de sportif direktörlük koltuğuna getirilen Damien Comolli için düzenlenecek olan basın toplantısının neden ertelendiği ortaya çıktı.

Comolli’nin basın toplantısı normalde Salı günü yapılacaktı. Ancak, Fransız futbol adamının bazı transfer görüşmelerini sürdürmek için Fransa’ya gittiği öğrenildi.

Bugün düzenlenecek basın toplantısında Comolli’nin yeni teknik direktöre ilişkin bilgiler vermesi beklenirken Fenerbahçe yönetiminin bu sorunu en geç Cuma gününe kadar halletmek istediği belirtildi.

Teknik direktör Aykut Kocaman ile yola devam edilmesi ya da yeni bir çalıştırıcının takımın başına getirilmesi konusu kesin olarak çözüldükten sonra Comolli ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yeni sezonun planlaması için transferlere başlayacak.

Comolli ile Ali Koç’un yarın düzenlenecek olan basın toplantısında bir arada olması bekleniyor. Öte yandan alınan bilgilere göre, Fenerbahçe’nin teknik direktör Louis van Gaal hakkında herhangi bir girişimde bulunmadığı ifade edildi.

Öte yandan, Damien Comolli’nin imza töreni ve basın toplantısı, 13 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’te, Ülker Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilecek.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

UEFA Galatasaray Kararını Açıklıyor

Avrupa’da Final Oynama Hedefimiz Var