in ,

Fenerbahçe’den Sonra Alkışa Hasret Kaldılar

Fenerbahçe ile yollarını ayıran futbolcular gittikleri takımlarda yokları oynadı ve kayboldular.

Aralarında ünlü isimlerin bulunduğu futbolcularının kimi sakatlık belası ile uğraşıyor, kimi takımsız, kimi de futbolu bırakmak zorunda kaldı.

Fenerbahçe’den geçtiğimiz sezonlarda ayrılan ve ayrılmak zorunda kalan futbolcuların yüzleri gülmüyor. Aralarında Musa Sow, Guiza, Emenike, Volkan Şen, Deivıd, Meireles, Josef De Souza, Krasic, FernandaoVan Der Wiel, Fabiano isimler ya uzun süreli sakatlık belası ile uğraşıyor, ya takım bulamadı, ya da futbolu bıraktı.

Fenerbahçe’den yüksek transfer bedeli ile ayrılan Musa Sow Gazişehir’de top koştururken, bir zamanların flaş ismi Guiza İspanya 3. Lig takımlarından Sanlugueno’da forma giyiyor. Transferi o dönem ses getiren Emenike önce Olimpiyakos’a gitti, Las Palmas’a kiralandı, ardından Yunan ekibi tarafından serbest bırakıldı. Deivid ve Meireles gittikleri takımlardan sonra futbolu bıraktı. Al-Ahli’ye transfer olan Josef De Souza ise geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süre futboldan uzak kalacak. Kaleci Faabiano ise kaburgalarını kırdı. Krasic ve Volkan Şen şu anda kulüpsüz. Van Der Wiel Toronto’da kadro dışı kalırken, Fernandao, Wahda takımından, ülkesine dönmek zorunda kaldı.

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe’den Sürpriz Çağlar Söyüncü Hamlesi

Galatasaray’da Başkan Adaylığı İçin Kulisler Başladı