in ,

GüldümGüldüm HarikaHarika BeğendimBeğendim

FENERBAHÇE’NİN YENİ 10 NUMARASI GIULIANO İSTANBUL’DA

Fenerbahçe’nin yeni transferi Giuliano, İstanbul’a geldi.

İstanbul’a gelen Giuliano Victor De Paula, FB TV’ye konuştu.

Fenerbahçe taraftarının gösterdiği ilginin kendisini mutlu ettiğini söyleyen Giuliano Victor De Paula, sarı lacivertli takımın kalitesine de vurgu yaptı.

Taraftarın gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Giuliano Victor De Paula, “Buraya geldiğim ilk andan itibaren gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyum. Burada benden bekleneni vermeye çalışacağım. Umarım burada çok mutlu olurum ve takımla beraber kupalar kazanırız” dedi.

TARAFTAR BENİ HEYECANLANDIRIYOR

Fenerbahçe taraftarının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Giuliano Victor De Paula, “Fenerbahçe taraftarının benim hakkımda söylediği sözleri duydum ve çok mutlu oldum. Beni izlemek için çok heyecanlı olduklarını biliyorum. Aynı heyecan benim için de geçerli. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan da güzel bir birliktelik ortaya koyacaktır” şeklinde konuştu.

JOSEF DE SOUZA YAKIN ARKADAŞIM

Fenerbahçe’nin kalitesine dikkat çene Brezilyalı oyuncu, “Takımda tanıdığım isimler var. Josef de Souza da yakın arkadaşım. Gerçekten güçlü bir takımız ve büyük oyuncularımız var. Ben de onlarla aynı takımla olacağım için mutluyum” ifadelerini kullandı.
Giuliano Victor De Paula, sözlerini Türkçe olarak “En büyük Fenerbahçe” diyerek noktaladı.

BREZİLYA MİLLİ TAKIMI’NDA

Giuliano, Brezilya’nın Dünya Kupası eleme maçları kadrosuna seçildi.
Brezilya Futbol Federasyonu, Ekvator ve Kolombiya maçlarının aday kadrosunu açıkladı. 23 kişilik kadroda Fenerbahçe’nin yeni 10 numara adayı Giuliano da yer aldı.

KAP’A BİLDİRİLDİ

Fenerbahçe, Rusya Ligi’nde Zenit forması giyen Brezilyalı oyuncu Giuliano’yu resmen açıkladı.

Fenerbahçe’nin açıklaması şöyle:

“Kulübümüz, profesyonel futbolcu Giuliano Victor De Paula ve takımı Zenit ile oyuncunun kulübümüze kiralık olarak transferi konusunda görüşmelere başlamıştır.

Giuliano Victor De Paula, bu akşam saat 18:30’da İstanbul’a gelecek, sağlık kontrolünden geçecek ve görüşmelere burada devam edilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BEŞİKTAŞ’IN YENİ TRANSFERİ GARY MEDEL GELDİ

SÜPER LİG’İN EN DEĞERLİLERİ