in ,

GüldümGüldüm

Fenerbahçe’nin Yeni Transferi Max Kruse’ye Bak Sen!

Fenerbahçe’nin Werder Bremen’den transfer ettiği  Max Kruse tam bir kumar, hız ve nargile tutkunu çıktı.

Profesyonel poker oyuncusu olan Kruse, yarış arabası takımı kurdu, sigara tüketmiyor ama tam bir nargile tutkunu.

Kruse’nin  , arkadaşları arasındaki lakabı ise “nutella canavarı…”

Fenerbahçe’nin yeni transferinin tutkuları ile nasıl başa çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.

Sarı lacivertlilerin ön sözleşme imzaladığı  Max Kruse’nin futbolun dışında ilginç tutkuları var. 14 kez Almanya Milli takımına seçilen Kruse, geçen sezon Werder Bremen’de 5 haftada 11 gole katkı sağladı. Kendisini klasik bir forvet oyuncusu değil, “Ben gezen bir 9.5 numarayım” diye tanımlayan Alman futbolcunun yeteneklerinin yanı sıra ilginç tutkuları da var.

PROFESYONEL POKERCİ

Max Kruse futbolun dışında poker oynamaya çok meraklı, hatta profesyonel bir poker oyuncusu. Alman yıldız bu güne kadar poker masasında 133 bin dolar para kazandı. Pokerde tüm zamanların en çok kazanan Almanlar arasında 316. Sırada yer alıyor. Dünya Poker Şampiyonası’nda ise 14 saat poker masasında bekleyerek dikkat çekti.

YARIŞ ARABASI TAKIMI VAR

Aynı zamanda araba tutkusu da bulunan Alman futbolcu,  “Max Kruse Racing” adında bir takım kurdu. Futbolcuların genelde hızlı ve dikkatsiz araba kullandığına dikkati çeken Kruse’nin, kamuflajlı Maseratti’si bulunuyor ve bunu takım arkadaşları ile paylaşıyordu. Ayrıca Fenerbahçe’nin yeni transferinin kız arkadaşı ve çocuğu ABD’de yaşıyor ve kendisi de sık sık bu ülkeye seyahat ediyor. Kariyerini de bu ülkede sonlandırmak en büyük hayallerinden biri.

NUTELLA VE NARGİLE TUTKUSU

Yetenekleri tartışılmayan ama yemek konusunda sorunları olduğu belirtilen Max Kruse tam bir nutella ve nargile tutkunu olarak ifade ediliyor. Takım arkadaşları tarafından “Nutella canavarı” olarak çağırılan Kruse, sigara içmiyor ama nargile içmeyi çok seviyor. Yemeklerine dikkat etmese de çok az maç kaçırıyor. Fenerbahçe’nin yeni transferinin tutkularıyla nasıl başa çıkacağı da şimdiden merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lazio Dorukhan Toköz’ü İstiyor

Geldikleri Günden Bu Yana Takımlarına Yük Oldular