in

BeğendimBeğendim

Fenerbahçe’yi Farklı Şeyler Bekliyor Olabilir

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü’nün Galatasaray’dan kiralık olarak kadrosuna dahil ettiği Taylan Antalyalı, ”Fenerbahçe maçı bizim için her maç gibi önemli. Fenerbahçe’yi farklı şeyler bekliyor olabilir. Umarım istediğimiz gibi olur.” dedi.

Rabona isimli youtube programında Mehmet Ayan ile Aykırı Sorular’ın konuğu olan Taylan Antalyalı, Ankaragücü’ne transferinden önce Fransa’dan Lorient kulübünün ve İtalya’dan bir kaç takımın daha teklifi olduğunu belirterek, ”Ömer Erdoğan ile daha önce tanışıklığım yok. Karakteri ve futbol bilgisiyle ilgili hakkında güzel şeyler duymuştum. Telefonla aradığında bu sıcaklığı hissettim. Çok saygı duyuyorum. O da bana saygı duyuyor. İlerde daha da büyük işler yapacak. Ömer Erdoğan, beni ilk aradığında projesini, hangi pozisyonda oynatmak istediğini anlattı. Beni Erzurum’daki pozisyonumda oynatmak istediğini anlattı. Ankaragücü’nde istediğini söyledi. İyi şeyler yapabileceğimizi anlattı. Hem bireysel hem de kulüp açısından hedeflerimiz olduğu için teklif doğru geldi. Sonra Emre Kılınç’ı da istediğini söyledi. Konuştuk ve Ankaragücü’ne gelmeye karar verdik.” diye konuştu.

Taylan Antalyalı, Bucaspor’dan Gençlerbirliği’ne transferi hakkında da, ”Gençlerbirliği’ne gitmeden önceden de Galatasaray ve Beşiktaş’tan teklif vardı. Oynamam gerektiğini düşündüm ve bir sezon daha kaldım. Çünkü oynamam gerektiğini düşündüm. Benim için Gençlerbirliği’nin daha doğru bir tercih olduğunu düşündüm. Doğru veya yanlış, oynayıp daha güçlü İstanbul’a gitmeyi kararlaştırdık.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2. ve 3. Lig Kulüpleri Yayın Hakkı Ne Kadar Para Alacak?

Gençlerbirliği Tehlikeli Sularda Yüzüyor