in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Medipol Başakşehir-Beşiktaş: 3-2

GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor: 2-0

Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor: 2-2

Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: 0-2

Kasımpaşa-Göztepe: 1-2

Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor: 1-0

Altay-VavaCars Fatih Karagümrük: 0-1

Trabzonspor-Fenerbahçe: 3-1

Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor: 6-3

Atakaş Hatayspor-Gaziantep: 2-1

TFF 1. LİG

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor: 2-2

Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü: 1-2

Denizlispor-Balıkesirspor: 2-1

Menemenspor-Yılport Samsunspor: 3-2

Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor: 0-1

Manisa-Adanaspor: 0-3

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu: 6-2

Bursaspor-Beypiliç Boluspor: 3-1

İstanbulspor-Tuzlaspor: 1-0

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 1-0

Pendikspor-Akhisarspor: 4-1

Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-1

Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 2-1

Uşakspor-Isparta 32 Spor: 0-1

Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor: 1-1

Eskişehirspor-Bucaspor 1928: 0-4

Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: 1-2

KIRMIZI GRUP

Etimesgut Belediyespor-Sarıyer: 1-0

Sivas Belediyespor-Bodrumspor: 0-0

Ergene Velimeşespor-İnegölspor: 2-1

Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor: 0-3

Turgutluspor-Ankaraspor: 4-3

An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum: 1-2

Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon: 0-0

Serik Belediyespor-Somaspor: 1-0

Diyarbekirspor-Niğde Anadolu: 3-0

Afjet Afyonspor-Adıyaman: 1-0

TFF 3. LİG

1. GRUP

Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor: 1-2

Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor:

1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor: 1-3

Sancaktepe-Elazığspor: 3-3

Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor: 1-0

Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor: 1-2

Başkent Gözgözler Akademi-Fatsa Belediyespor: 0-0

Çatalcaspor-Hendekspor: 0-2

Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor: 5-3

2.GRUP

Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi: 0-1

Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır: 2-2

Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor: 2-0

Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 0-1

İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan: 3-0

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor: 2-1

52 Orduspor-Bayrampaşaspor: 0-0

Bitexen Düzcespor-Hacettepe: 2-1

Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor: 4-2

3.GRUP

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor: 2-0

Belediye Derincespor-Orduspor 1967: 1-1

Esenler Erokspor-Ofspor: 6-1

Çankaya-Edirnespor: 1-0

İçel İdmanyurdu-Mardin 1969: 1-0

Modafen-Karbel Karaköprü Belediyespor: 2-2

Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0

Fethiyespor-Gümüşhanespor: 4-2

Karşıyaka-Ceyhanspor: 1-0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketbolda Günün Sonuçları

Ankaragücü’nde Akın Alkan’da Kırık Şüphesi