in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay: 2-1

Çaykur Rizespor-Kasımpaşa: 2-1

Gaziantep FK-GZT Giresunspor: 1-1

İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor: 2-0

Göztepe-Trabzonspor: 0-1

Vavacars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor: 1-1

Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir: 1-2

Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor: 1-1

Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor: 1-2

Beşiktaş-Galatasaray: 2-1

TFF 1. LİG

MKE Ankaragücü-Manisa Futbol Kulübü: 2-1

Eyüpspor-Adanaspor: 1-0

Keçiörengücü-İstanbulspor: 3-2

Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 0-3

Beypiliç Boluspor-Menemenspor: 1-0

Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-0

Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 0-2

Balıkesirspor-Bursaspor: 0-2

Kocaelispor-Gençlerbirliği: 1-2

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: 2-4

Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor: 4-1

Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor: 1-1

Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor: 1-1

Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor: 0-0

Akhisarspor-Uşakspor: 1-2

Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor: 2-3

Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor: 1-0

KIRMIZI GRUP

Somaspor-Kahramanmaraşspor: 2-0

Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare: 1-2

Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor: 0-3

Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor: 2-2

İnegölspor-Sakaryaspor: 0-5

Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor: 1-2

Adıyaman-Diyarbekirspor: 1-2

Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor: 1-1

Ankaraspor-Serik Belediyespor: 3-2

Çorum-Sarıyer: 5-0

TFF 3. LİG

1.GRUP

Hendekspor-Sancaktepe: 5-0

Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi: 0-0

Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor: 1-1

Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor: 1-1

Batman Petrolspor-Çatalcaspor: 1-0

Elazığspor-Kahta 02 Spor: 1-0

Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor: 0-0

Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor: 1-1

Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor: 2-2

2.GRUP

Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor: 1-1

Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor: 2-2

Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor: 3-1

Bayrampaşa-Altındağ: 0-1

Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: 1-0

68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği: 3-2

Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 1-1

Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor: 0-1

Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 3-0

3.GRUP

Çankaya-Modafen: 2-3

Gümüşhanespor-Belediye Derincespor: 0-2

Kardemir Karabükspor-Esenler Erokspor: 1-2

Ceyhanspor-Fethiyespor: 0-3

Ofspor-İçel İdmanyurduspor: 1-1

Karbel Karaköprü Belediyespor-Ağrı 1970: 2-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka: 1-1

Edirnespor-Mardin 1969: 2-0

Ordu 1967-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-4

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketbolda Günün Sonuçları

Ankaragücü’nde Kupa Mesaisi