in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SPOR TOTO SÜPER LİG

Adana Demirspor-Kasımpaşa: 0-0

Medipol Başakşehir-Altay: 0-0

Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor: 3-0

Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor: 1-0

Beşiktaş-GZT Giresunspor: 0-4

Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor: 3-2

Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor: 4-0

VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor: 0-2

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray: 0-0

Göztepe-Fenerbahçe: 1-1

SPOR TOTO 1. LİG

Balıkesirspor-Manisa FK: 0-0

Gençlerbirliği-Bursaspor: 2-0

Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor: 1-2

İstanbulspor-Altaş Denizlispor: 1-1

Beypiliç Boluspor-Eyüpspor: 3-1

Yılport Samsunspor-Adanaspor: 1-0

Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 3-2

Altınordu-MKE Ankaragücü: 2-1

30 Kasım Salı

20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor:

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler: 5-2

Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor: 0-1

Isparta 32-Kırklareli: 1-1

Akhisarspor-Şanlıurfaspor: 2-2

Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor: 4-2

Uşakspor-Eskişehirspor: 2-1

Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor: 1-1

Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor: 2-0

KIRMIZI GRUP

Diyarbekirspor-Serik Belediyespor: 3-0

Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK: 2-0

Ankaraspor-Bodrumspor: 1-0

Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK: 1-1

İnegölspor-Sarıyer: 1-0

Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor: 1-2

Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor: 3-1

Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor: 7-0

Ergene Velimeşespor-Turgutluspor: 1-2

Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor: 3-0

TFF 3. LİG

1. GRUP

Elazığspor-Belediye Kütahyaspor: 2-2

Çatalcaspor-Bergama Belediyespor: 1-1

Hendekspor-Batman Petrolspor: 1-2

Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor: 0-1

1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi: 0-0

Osmaniyespor-Formül Erbaaspor: 1-1

Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor: 2-1

Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor: 0-1

Sancaktepe-Fatsa Belediyespor: 1-3

2. GRUP

Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor: 2-1

Altındağspor-Çarşambaspor: 1-0

İskenderunspor-Bitexen Düzcespor: 3-1

52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 3-0

Kızılcabölükspor-Hacettepe: 3-0

Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor: 1-0

Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı: 2-1

Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği: 0-1

Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 0-1

3. GRUP

Mardin 1969-Ceyhanspor: 3-0

İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-0

Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 2-2

Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967: 0-4

Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor: 1-2

Fethiyespor-Ağrı 1970: 1-0

Belediye Derincespor-Modafen: 0-3

Karşıyaka-Edirnespor: 4-2

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Çankaya FK: 1-0

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiörengücü Ümraniyespor’u Bekliyor

Ankaragücü, Altınordu Maçının Son Hazırlıklarını İzmir’de Yaptı