in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SPOR TOTO SÜPER LİG

İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe: 1-0

 Medipol Başakşehir-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1

Çaykur Rizespor-Antalyaspor: 1-1

Beşiktaş-Bursaspor: 2-0

Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor: 1-1

Göztepe-Aytemiz Alanyaspor. 3-2

Galatasaray-Trabzonspor: 3-1

MKE Ankaragücü-Kasımpaşa: 3-0

Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor: 2-1

SPOR TOTO 1. LİG

Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor: 0-4

Gençlerbirliği-Osmanlıspor: 0-2

Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor: 3-1

Boluspor-Afjet Afyonspor: 1-1

İstanbulspor-Adana Demirspor: 2-0

Adanaspor-Altay: 2-3

Denizlispor-Altınordu: 1-0

Gazişehir Gaziantep-Hatayspor: 2-0

Giresunspor-Ümraniyespor: 1-1

TFF 2. LİG

Kırmızı Grup

Pendikspor-BAK Spor: 1-2

Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor: 0-1

Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor: 2-1

Tokatspor-Tuzlaspor: 0-1

Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor: 0-3

Bandırmaspor Baltok-Kırklarelispor: 2-1

Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor: 2-2

Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor: 0-3

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: 0-3

Beyaz Grup

Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor: 1-0

Sarıyer-Gümüşhanespor: 3-0

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor:

Yılport Samsunspor-Eyüpspor: 1-0

UTAŞ Uşakspor-Sakaryaspor: 0-0

Niğde Anadolu-Manisaspor: 5-1

Bayrampaşa-Ankara Demirspor: 0-1

Kastamonuspor 1966-İnegölspor: 0-1

Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler: 1-1

TFF 3. LİG

1. Grup

Hekimoğlu Trabzon-Erbaaspor: 1-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor: 0-0

Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor: 0-3

Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor: 1-0

Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 3-2

Yomraspor-Gebzespor: 0-0

Nazilli Belediyespor-Tire 1922: 2-1

Körfezspor-Nevşehir Belediyespor: 0-4

2. Grup

Karşıyaka-Alibeyköyspor: 0-0

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Ofspor: 0-0

Van Büyükşehir Belediyespor-Esenler Erokspor: 0-0

Adıyaman 1954-Kızılcabölükspor: 1-1

Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor: 2-0

Yeni Orduspor-Osmaniyespor: 1-1

Düzcespor-Kemerspor 2003: 1-1

Bergama Belediyespor-Pazarspor: 0-2

Sultanbeyli Belediyespor-Altındağ Belediyespor: 0-0

3. Grup

Ankara Adliyespor-1461 Trabzon: 1-1

Bağcılarspor-Payasspor: 1-2

Bayburt İl Özel İdare-Turgutluspor: 4-1

Cizrespor-Muğlaspor: 1-1

Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor: 2-0

Karacabey Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 2-1

Serik Belediyespor-Bucaspor: 3-1

Kocaelispor-Halide Edip Adıvarspor: 1-2

 Yeni Çorumspor-Gölcükspor 1-0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MHK, Ümit Öztürk'ü de Kızağa Çekiyor

Yiğido Akhisarspor’a Acımadı