in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Demir Grup Sivasspor-Evkur Yeni Malatyaspor: 2-0

Trabzonspor-Akhisarspor: 2-1

MKE Ankaragücü-Bursaspor: 0-0

Medipol Başakşehir-Fenerbahçe: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 2-1

Göztepe-Kasımpaşa: 0-0

Çaykur Rizespor-İstikbal Mobilya Kayserispor: 3-0

Beşiktaş-Atiker Konyaspor: 3-2

Galatasaray-Antalyaspor: 5-0

SPOR TOTO 1. LİG

Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor: 2-0

Kardemir Karabükspor-Afjet Afyonspor: 0-4

Giresunspor-Boluspor: 3-1

Adana Demirspor-Osmanlıspor: 0-0

Hatayspor-Eskişehirspor: 4-0

İstanbulspor-Altınordu: 0-1

Balıkesirspor Baltok-Adanaspor: 1-0

Gençlerbirliği-Altay: 1-0

Abalı Denizlispor-Ümraniyespor: 0-0

TFF 2. LİG

Kırmızı Grup:

Kahramanmaraşspor-Fethiyespor: 0-0

Sivas Belediyespor-Tuzlaspor: 1-1

Zonguldak Kömürspor-Menemen Belediyespor: 1-2

Bandırmaspor Baltok-Tarsus İdmanyurdu: 1-0

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor: 3-2

Kırklarelispor-Tokatspor: 1-0

BAK Spor-Darıca Gençlerbirliği: 3-1

Etimesgut Belediyespor-Fatih Karagümrük: 0-1

Pendikspor-Şanlıurfaspor: 0-1

Beyaz Grup:

İnegölspor-Hacettepe: 2-0

Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-0

Ankara Demirspor-UTAŞ Uşakspor: 2-2

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü: 0-2

Kastamonuspor 1966-Yılport Samsunspor: 1-0

Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor: 1-0

Eyüpspor-Manisaspor: 7-2

Bayrampaşa-Niğde Anadolu: 2-1

TFF 3. LİG

1. Grup:

Batman Petrolspor-Yomraspor: 1-0

Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor: 00

Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire: 0-1

Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor: 3-3

Erbaaspor-Körfezspor: 2-1

Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor: 0-2

Gebzespor-Artvin Hopaspor: 2-1

Silivrispor-Kozan Belediyespor: 1-1

2. Grup:

Osmaniyespor-Karşıyaka: 0-0

Ofspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 1-3

Pazarspor-Elaziz Belediyespor: 0-0

Yeni Orduspor-Düzcespor: 2-0

Bergama Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 0-1

Kırşehir Belediyespor-Esenler Erokspor: 1-0

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Adıyaman 1954: 1-1

Altındağ Belediyespor-Alibeyköyspor: 4-1

Kızılcabölükspor-Kemerspor 2003: 1-0

3. Grup:

Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Adliyespor: 3-0

Payasspor-Karacabey Belediyespor: 0-1

Serik Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare: 1-0

Diyarbekirspor-Cizrespor: 2-1

Gölcükspor-Fatsa Belediyespor: 1-1

Bucaspor-Yeni Çorumspor: 2-1

Bağcılarspor-Kocaelispor: 1-1

Turgutluspor-1461 Trabzon: 3-4

Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor: 0-0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galatasaray Takibi Bırakmıyor

Loris Karius Ayrılmakta Kararlı