in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor: 1-0

Çaykur Rizespor-GZT Giresunspor: 1-2

Göztepe-Kasımpaşa: 2-3

İttifak Holding Konyaspor-Galatasaray: 2-0

VavaCars Fatih Karagümrük-Altay: 0-0

Fenerbahçe-Trabzonspor: 1-1

Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor: 1-0

Beşiktaş-Medipol Başakşehir: 2-2

Yukatel Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor: 1-2

Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor: 2-2

SPOR TOTO 1. LİG

Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü: 1-0

Altınordu-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-0

Yılport Samsunspor-Nasadoge Menemenspor: 2-4

MKE Ankaragücü-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 1-0

Adanaspor-Manisa FK: 2-0

Beypiliç Boluspor-Bursaspor: 1-1

Tuzlaspor-İstanbulspor: 0-2

Eyüpspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 0-1

Balıkesirspor-Altaş Denizlispor: 0-1

TFF 2. Lig

BEYAZ GRUP

Pendikspor-Uşakspor: 4-0

Akhisarspor-Kırşehir Belediyespor: 1-0

Isparta 32-Nazilli Belediyespor: 1-0

Tarsus İdman Yurdu-Ankara Demirspor: 2-1

Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor: 4-0

Karatay Termal 1922 Konyaspor-Teco Karacabey Belediyespor: 0-1

Bucaspor 1928-Şanlıurfaspor: 1-2

Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor: 1-0

KIRMIZI GRUP

Ankaraspor-Kahramanmaraşspor: 1-0

Somaspor-Sivas Belediyespor: 2-1

Silahtaroğlu Vanspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare: 1-1

Bodrumspor-Sarıyer: 3-0

Afjet Afyonspor-Diyarbekirspor: 2-0

Adıyaman FK-Ergene Velimeşespor: 0-1

Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor: 2-3

İnegölspor-Turgutluspor: 3-0

Çorum FK-Etimesgut Belediyespor: 3-1

1461 Trabzon FK-Serik Belediyespor: 5-1

TFF 3. LİG

  1. GRUP

Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor: 2-1

Bursa Yıldırımspor-Artvin Hopaspor: 3-0

Hendekspor-Criptoswaps Çatalcaspor: 2-1

Arnavutköy Belediyespor-Osmaniyespor: 2-2

Fatsa Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi: 5-1

Formül Erbaaspor-Bergama Belediyespor: 0-2

Nevşehir Belediyespor-Kahta 02: 0-2

Elazığspor-Sancaktepe FK: 2-0

Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor: 1-0

  1. GRUP

Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Kuşadasıspor: 1-2

Darıca Gençlerbirliği-68 Aksaray Belediyespor: 1-0

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Hacettepe: 1-0

Bitexen Düzcespor-Kızılcabölükspor: 3-2

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 1-1

Çarşambaspor-Siirt İl Özel İdaresi: 0-3

Yomraspor-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-2

Kalecik FK-Bayrampaşa: 0-2

52 Orduspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan: 1-0

  1. GRUP

Orduspor 1967-Belediye Derincespor: 2-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Ağrı 1970: 1-0

Kardemir Karabükspor-Kırıkkale Büyük Anadolu: 0-5

Ceyhanspor-Karşıyaka: 0-7

Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen: 0-0

Criptoswaps Edirnespor-Çankaya FK: 2-3

Mardin 1969-İçel İdmanyurdu: 0-1

Yeşilyurt DÇ Ofspor-Esenler Erokspor: 2-2

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Fethiyespor: 1-1

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cüneyt Çakır Suudi Arabistan’a Gidiyor

Ankaragücü’nde 4 Oyuncu Bandırmaspor Maçında Yok