in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

TFF 2. LİG

Kırmızı Grup

Tuzlaspor-Ankara Demirspor: 0-1

Bayburt Özel İdare-Etimesgut Belediyespor: 1-1

Birevim Elazığspor-Sivas Belediyespor: 2-1

Kardemir Karabükspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 2-3

Niğde Anadolu-Piserro Kahramanmaraşspor: 0-1

Bandırmaspor-Ergene Velimeşespor: 2-1

Kırşehir Belediyespor-Uşakspor: 1-0

GMG Kastamonuspor-Vanspor Futbol Kulübü: 0-3

Sakaryaspor-Eyüpspor: 1-0

Beyaz Grup

Sancaktepe Futbol Kulübü-Pendikspor: 2-2

Hacettepe-1922 Konyaspor: 4-0

Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor: 1-0

Şanlıurfaspor-Sarıyer: 0-4

Hekimoğlu Trabzon-Yılport Samsunspor: 0-5

İnegölspor-Başkent Akademi: 1-1

Yeni Çorumspor-Manisa Futbol Kulübü: 0-2

Kırklarelispor-Tarsus İdmanyurdu: 1-0

Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor: 0-1

TFF 3. LİG

1. Grup

Çankaya Futbol Kulübü-Sultanbeyli Belediyespor: 0-2

Silivrispor-Serik Belediyespor: 1-1

Anagold 24Erzincanspor-Kızılcabölükspor: 2-1

Düzcespor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-0

Manisaspor-Çatalcaspor: 1-7

68 Aksaray Belediyespor-Yomraspor: 3-2

Ci Group Buca-Yeni Orduspor: 1-1

Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor: 0-0

Erzinspor-Tokatspor: 3-0

2. Grup

Ofspor-Belediye Derincespor: 0-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Turgutluspor: 1-0

1877 Alemdağspor-Elazığ Belediyespor: 1-0

Fatsa Belediyespor-Ağrı 1970: 2-2

Kemerspor 2003-Kocaelispor: 1-2

Kozanspor-Cizrespor: 1-1

Karşıyaka-Fethiyespor: 2-0

Erbaaspor-Payasspor: 1-0

3. Grup

Bayrampaşa-Osmaniyespor: 1-1

Medical Park Batman Petrolspor-Halide Edip Adıvarspor: 2-2

1954 Kelkit Belediyespor-Modafen: 1-2

Altındağ Belediyespor-Karacabey Belediyespor: 1-0

Nazilli Belediyespor-Nevşehir Belediyespor: 4-0

Muğlaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-0

Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor: 1-0

Somaspor-Pazarspor: 2-3

Yozgatspor 1959-Gölcükspor: 4-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü’nde Trabzonspor Hazırlıkları

İpek Öz Antalya’da şampiyon