in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Kasımpaşa-Gaziantep Futbol Kulübü: 1-0

MKE Ankaragücü- Medipol Başakşehir: 1-2

Yukatel Kayserispor-Trabzonspor: 1-2

Adana Demirspor-Galatasaray: 0-0

Corendon Alanyaspor-Bitexen Giresunspor: 1-1

Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor: 1-2

Arabam.Com Konyaspor-Hangikredi Ümraniyespor: 1-0

Beşiktaş-Fenerbahçe: 0-0

Vavacars Fatih Karagümrük-İstanbulspor: 1-2

SPOR TOTO 1. LİG

Pendikspor-Göztepe: 3-0

Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor: 3-1

Altay-Eyüpspor: 0-0

Çaykur Rizespor-Bodrumspor: 2-0

Manisa FK-Adanaspor: 3-2

Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor: 0-0

Boluspor-Tuzlaspor: 0-0

Altınordu-Ankara Keçiörengücü: 1-4

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor: 1-0

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Somaspor-Tarsus İdman Yurdu: 0-1

Arnavutköy Belediyespor-İnegölspor: 1-1

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Ankaraspor: 0-1

Batman Petrolspor-Sivas Belediyespor: 3-0

Şanlıurfaspor-Bayburt Özel İdare: 3-0

Isparta 32 Spor-Anagold 24 Erzincanspor: 1-0

Menemen FK-Bitexen Düzcespor: 2-2

Bursaspor-Esenler Erokspor: 0-3

Hes İlaç Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-1

KIRMIZI GRUP

GMG Kastamonuspor-Fethiyespor: 0-0

Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon FK: 1-2

Ankara Demirspor-Pazarspor: 2-0

Serik Belediyespor-Bucaspor 1928: 1-5

Kırşehir FK-Uşakspor: 3-0

Kocaelispor-Baynet İnşaat Balıkesirspor: 3-0

Sarıyerspor-Weecoins Kırklarelispor: 1-2

TECO Karacabey Belediyespor-Adıyaman FK: 2-1

Diyarbekirspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor: 0-1

İskenderunspor-Silahtaroğlu Vanspor FK: 1-0

TFF 3. LİG

1. GRUP

Karbel Karaköprü Belediyespor-Eskişehirspor: 3-0

Entegre Solar Elazığspor-Çatalcaspor: 2-1

Hacettepe 1945-Karşıyaka: 2-1

1922 Konyaspor-Yomraspor: 1-0

Nevşehir Belediyespor-BC Group Ağrı 1970: 1-3

Belediye Derincespor-Amasyaspor FK: 1-1

Gema Polimer Şile Yıldızspor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-0

Edirnespor-Yeni Mersin İdmanyurdu: 0-1

Belediye Kütahyaspor-52 Orduspor FK: 0-0

2. GRUP

Yeşilyurt DÇ Ofspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor: 0-0

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Amberçay Eynesil Belediyespor: 1-2

Alagöz Holding Iğdır FK-Elazığ Karakoçan FK: 5-0

Karaman FK-Armoni Alanya Kestelspor: 0-0

Kırıkkale Büyük Anadolu-Ayvalıkgücü Belediyespor: 1-2

Bayrampaşaspor-Bulvarspor: 0-2

Kuşadasıspor-Ergene Velimeşespor: 4-3

Orduspor 1967-Darıca Gençlerbirliği: 1-1

3. GRUP

68 Aksaray Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-0

Fatsa Belediyespor-Güneş Holding Çankaya FK: 2-4

Malatya Arguvanspor-Efeler 09 Spor FK: 1-1

Artvin Hopaspor-Siirt İl Özel İdaresi: 1-1

Muş 1984 Muşspor-Niğde Anadolu FK: 1-0

Kepez Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri: 2-1

Bursa Yıldırımspor-Merkür Holding Erbaaspor: 2-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor: 0-0

Akhisarspor-Osmaniyespor FK: 1-1

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ömer Erdoğan Oyuncu Tercihlerinde Hata mı Yapıyor?

Gençler Samsunspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü