in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Gaziantep Futbol Kulübü-Adana Demirspor: 1-1

İstanbulspor-MKE Ankaragücü: 1-2

Fraport Tav Antalyaspor-Arabam.Com Konyaspor: 1-1

Bitexen Giresunspor-Beşiktaş: 0-1

Hangikredi Ümraniyespor-Yukatel Kayserispor: 2-2

Atakaş Hatayspor-Corendon Alanyaspor: 1-0

Fenerbahçe-Vavacars Fatih Karagümrük: 5-4

Trabzonspor-Kasımpaşa: 0-0

Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor: 0-2

SPOR TOTO 1. LİG

Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor: 1-1

Bodrumspor-Sakaryaspor: 5-0

Ankara Keçiörengücü-Boluspor: 1-1

Eyüpspor-Manisa Futbol Kulübü: 4-0

Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği: 2-0

Tuzlaspor-Altınordu: 0-1

Yeni Malatyaspor-Erzurumspor FK: 0-1

Altaş Denizlispor-Pendikspor: 0-1

Altay-Çaykur Rizespor: 0-2

2. LİG

BEYAZ GRUP

Somaspor-İnegölspor: 3-1

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Bayburt Özel İdare: 2-0

Arnavutköy Belediyespor-Düzce Cam Düzcespor: 2-1

Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu: 2-2

Hes İlaç Afyonspor-Ankaraspor: 2-3

Batman Petrolspor-Esenler Erokspor: 1-1

Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler: 0-2

Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor: 2-1

Isparta 32-Menemen FK: 0-0

KIRMIZI GRUP

Etimesgut Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor: 3-0

GMG Kastamonuspor-Adıyaman FK: 2-2

Ankara Demirspor-1461 Trabzon FK: 0-0

Kırşehir Futbol-Pazarspor: 2-2

Serik Belediyespor-Baynet İnşaat Balıkesirspor: 1-0

Sarıyer-Uşakspor: 3-1

Kocaelispor-Fethiyespor: 4-3

Bucaspor 1928-Weecoins Kırklarelispor: 0-1

Diyarbekirspor-İskenderunspor: 0-0

Teco Karacabey Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor FK: 2-0

3. LİG

1. GRUP

Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor: 2-1

BC Group Ağrı 1970-Belediye Derincespor: 1-1

Yomraspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 1-0

1954 Kelkit Belediyespor-Hacettepe 1945: 1-1

Amasyaspor FK-1922 Konyaspor: 2-1

Karşıyaka-Karbel Karaköprü Belediyespor: 2-1

Eskişehirspor-Edirnespor: 1-3

Yeni Mersin İdmanyurdu-Belediye Kütahyaspor: 2-0

52 Orduspor FK-Entegre Solar Elazığspor: 5-1

2. GRUP

Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor: 1-1

Armoni Alanya Kestelspor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 2-1

Bulvarspor-Karaman FK: 0-1

Amberçay Eynesil Belediyespor-Bayrampaşa: 0-0

Elazığ Karakoçan FK-Orduspor 1967: 3-1

Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Alagöz Holding Iğdır FK: 1-1

Ergene Velimeşespor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 2-0

Ayvalıkgücü Belediyespor-Kuşadasıspor: 0-1

3. GRUP

Güneş Holding Çankaya FK-68 Aksaray Belediyespor: 1-1

Efeler 09-Bursa Yıldırımspor: 1-1

Bergama Belediyespor-Artvin Hopaspor: 2-1

Beyoğlu Yeni Çarşı-Büyükçekmece Tepecikspor: 3-4

Osmaniyespor FK-Malatya Arguvanspor: 0-0

Merkür Holding Erbaaspor-Muş 1984 Muşspor: 1-2

Siirt İl Özel İdaresi-Kepez Belediyespor: 1-3

Niğde Anadolu FK-Fatsa Belediyespor: 0-6

Bitexen Sapanca Gençlikspor-Akhisarspor: 0-1

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşte A Millî Takımımızın EURO 2024 Elemelerindeki Rakipleri

Ampute Milli Takımımız Dünya Şampiyonu