in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Corendon Alanyaspor-Fraport TAV Antalyaspor: 3-2

VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor: 3-0

Kasımpaşa-Adana Demirspor: 1-4

Arabam.com Konyaspor-Gaziantep FK: 0-1

Yukatel Kayserispor-Galatasaray: 2-1

Medipol Başakşehir-İstanbulspor: 2-0

Beşiktaş-Trabzonspor: 2-2

Demir Grup Sivasspor-Bitexen Giresunspor: 3-0

MKE Ankaragücü-Fenerbahçe: 0-3

SPOR TOTO 1. LİG

Boluspor-Altaş Denizlispor: 3-0

Manisa FK-Altay: 1-1

Çaykur Rizespor-Eyüpspor: 0-0

Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü: 0-2

Altınordu-Yılport Samsunspor: 2-1

Beyçimento Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor: 0-2

Erzurumspor FK-Bodrumspor: 1-2

Göztepe-Tuzlaspor: 0-2

Sakaryaspor-Adanaspor: 3-2

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Bayburt Özel İdare-Bursaspor: 2-0

Düzce Cam Düzcespor-Şanlıurfaspor: 0-0

Ankaraspor-Batman Petrolspor: 2-1

Esenler Erokspor-Çorum FK: 2-0

İnegölspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor: 2-1

Anagold 24Erzincanspor-Somaspor: 1-1

Menemen FK-Arnavutköy Belediyespor: 0-1

Tarsus İdmanyurdu-Hes İlaç Afyonspor: 2-1

Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor: 3-0

KIRMIZI GRUP

Adıyaman FK-Ankara Demirspor: 2-1

Silahtaroğlu Vanspor-Etimesgut Belediyespor: 1-1

Pazarspor-Serik Belediyespor: 0-2

1461 Trabzon-Kocaelispor: 3-0

Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-GMG Kastamonuspor: 1-0

Uşakspor-Bucaspor 1928: 1-2

Weecoins Kırklarelispor-Diyarbekirspor: 2-1

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Sarıyer: 1-1

Fethiyespor-Kırşehir Futbol: 3-2

İskenderunspor-Teco Karacabey Belediyespor: 0-1

TFF 3. LİG

1. GRUP

Entegre Solar Elazığspor-Yeni Mersin İdmanyurdu: 1-2

Karbel Karaköprü Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-0

Hacettepe 1945-Yomraspor: 3-1

Nevşehir Belediyespor-52 Orduspor: 1-1

1922 Konyaspor-BC Group Ağrı 1970: 0-2

Belediye Derincespor-Çatalcaspor: 0-3

Edirnespor-Belediye Kütahyaspor: 1-2

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Amasyaspor FK: 2-1

Eskişehirspor-Karşıyaka: 0-1

2. GRUP

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Ayvalıkgücü Belediyespor: 1-2

Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Bulvarspor: 1-2

Alagöz Holding Iğdır FK-Armoni Alanya Kestelspor: 1-1

Karaman FK-Amberçay Eynesil Belediyespor: 3-1

Kuşadaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 1-0

Bayrampaşaspor-Ergene Velimeşespor: 0-1

Turgutluspor-Elazığ Karakoçan FK: 4-1

Orduspor 1967-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor: 1-0

3. GRUP

Büyükçekmece Tepecikspor-Siirt İl Özel İdaresi: 0-0

Artvin Hopaspor-Güneş Holding Çankaya FK: 0-2

Merkür Holding Erbaaspor-Efeler 09: 0-3

Malatya Erguvanspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor: 1-1

Muş 1984 Muşspor-Fatsa Belediyespor: 1-1

Kepez Belediyespor-Bergama Belediyespor: 2-0

68 Aksaray Belediyespor-Niğde Anadolu FK: 1-0

Akhisarspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri: 0-0

Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor FK: 1-2

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe Maçına İyi Hazırlandık

Bayern Münih Arda Güler İçin Geliyor