in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

VavaCars Fatih Karagümrük-Galatasaray: 0-2

Arabam.com Konyaspor-Kasımpaşa: 1-1

Corendon Alanyaspor-Gaziantep FK: 2-0

MKE Ankaragücü-Atakaş Hatayspor: 4-1

Yukatel Kayserispor-Adana Demirspor: 2-2

Beşiktaş-HangiKredi Ümraniyespor: 5-2

İstanbulspor-Fenerbahçe: 2-5

Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor: 0-2

Medipol Başakşehir-Bitexen Giresunspor: 3-1

SPOR TOTO 1. LİG

Altınordu-Yeni Malatyaspor: 0-3

Pendikspor-Yılport Samsunspor: 0-2

Beyçimento Bandırmaspor-Çaykur Rizespor: 1-1

Sakaryaspor-Altay: 1-2

Göztepe-Altaş Denizlispor: 5-0

Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü: 1-3

Erzurumspor FK-Eyüpspor: 0-1

Dyorex Boluspor-Adanaspor: 1-0

Gençlerbirliği-Manisa FK: 1-3

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

İnegölspor-Hes İlaç Afyonspor: 1-3

Ankaraspor-Sivas Belediyespor: 0-0

Bayburt Özel İdare-Batman Petrolspor: 1-1

Düzce Cam Düzcespor-Eşin Group Nazilli Belediyespor: 1-2

Esenler Erokspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-2

Anagold Erzincanspor-Bursaspor: 2-0

Tarsus İdman Yurdu-Çorum FK: 1-1

Menemen FK-Somaspor: 3-2

Isparta 32-Şanlıurfaspor: 0-3

KIRMIZI GRUP

1461 Trabzon FK-Serik Belediyespor: 1-0

Bitexen Vanspor FK-Ankara Demirspor: 1-0

İskenderunspor-GMG Kastamonuspor: 4-2

Diyarbekirspor-Etimesgut Belediyespor: 2-2

Adıyaman FK-Kırşehir Futbol: 1-1

Zonguldak Kömürspor-Kocaelispor: 0-2

Pazarspor-Bucaspor 1928: 0-1

Weecoins Kırklarelispor-Teco Karacabey Belediyespor: 1-1

Fethiyespor-Sarıyer: 1-1

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Uşakspsor: 0-1

TFF 3. LİG

1. GRUP

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çatalcaspor: 1-2

1922 Konyaspor-52 Orduspor FK: 1-3

Belediye Derincespor-Yeni Mersin İdmanyurdu: 0-0

Karşıyaka-1954 Kelkit Belediyespor: 0-1

Karbel Karaköprü Belediyespor-Amasyaspor FK: 2-0

Edirnespor-Entegre Solar Elazığspor: 0-2

Hacettepe 1945-BC Group Ağrı 1970: 1-0

Nevşehir Belediyespor-Belediye Kütahyaspor: 1-1

Eskişehirspor-Yomraspor: 2-1

2. GRUP

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kuşadasıspor: 1-0

Bayrampaşaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-1

Karaman FK-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-3

Yeşilyurt DÇ Ofspor-Ergene Velimeşespor: 1-1

Alagöz Holding Iğdır FK-Amberçay Eynesil Belediyespor: 8-0

Turgutluspor-Armoni Alanya Kestelspor: 0-0

Darıca Gençlerbirliği-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor: 1-0

Orduspor 1967-Bulvarspor: 2-0

3. GRUP

Akhisarspor-Bergama Belediyespor: 0-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Güneş Holding Çankaya FK: 1-5

Kepez Belediyespor-Niğde Anadolu FK: 2-0

Efeler 09 FK-Osmaniyespor FK: 1-0

Malatya Arguvanspor-Siirt İl Özel İdare: 1-1

Artvin Hopaspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

Merkür Holding Erbaaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor: 4-3

Bursa Yıldırımspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: 1-0

Muş 1984 Muşspor-68 Aksaray Belediyespor: 1-2

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiörengücü Affetmedi

Bocaladık Ama Golü Bulduktan Sonra Özgüven Geldi