in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

HangiKredi Ümraniyespor-Corendon Alanyaspor: 3-1

Kasımpaşa-MKE Ankaragücü: 1-1

Bitexen Giresunspor-İstanbulspor: 3-2

Galatasaray-Beşiktaş: 2-1

Gaziantep FK-Yukatel Kayserispor: 1-2

Fraport TAV Antalyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük: 4-2

Trabzonspor-Arabam.com Konyaspor: 2-2

Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor: 1-0

Atakaş Hatayspor-Medipol Başakşehir: 3-3

1. LİG

20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK: 3-1

Bodrumspor-Dyorex Boluspor: 1-0

Manisa FK-Sakaryaspor: 2-1

Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği: 2-2

Adanaspor-Pendikspor: 3-2

Altay-Beyçimento Bandırmaspor: 1-1

Altaş Denizlispor-Tuzlaspor: 4-3

Yılport Samsunspor-Göztepe: 1-0

Eyüpspor-Altınordu: 2-1

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Amed Sportif Faaliyetler-Ankaraspor: 0-0

Şanlıurfaspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: 1-1

Somaspor-Isparta 32 Spor: 2-0

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Menemen FK: 2-0

Bursaspor-Düzce Cam Düzcespor: 0-0

Hes İlaç Afyonspor-Anagold 24 Erzincanspor: 0-0

Batman Petrolspor-İnegölspor: 1-0

Çorum FK-Bayburt Özel İdare: 3-0

Sivas Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 1-0

KIRMIZI GRUP

Etimesgut Belediyespor-Teco Karacabey Belediyespor: 2-1

GMG Kastamonuspor-Diyarbekirspor: 2-1

Ankara Demirspor-İskenderunspor: 1-1

Kocaelispor-Bitexen Vanspor: 4-2

Kırşehir FK-Zonguldak Kömürspor: 0-2

Serik Belediyespor-Adıyaman FK: 3-2

Sarıyer-1461 Trabzon FK: 0-3

Bucaspor 1928-Fethiyespor: 3-1

Uşakspor-Pazarspor: 1-1

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Weecoins Kırklarelispor: 1-1

TFF 3. LİG

1. GRUP

Yeni Mersin İdmanyurdu-1922 Konyaspor: 2-0

BC Group Ağrı 1970-Karbel Karaköprü Belediyespor: 0-0

Çatalcaspor-Hacettepe 1945: 0-1

Amasyaspor-Eskişehirspor: 4-0

Yomraspor-Karşıyaka: 0-1

1954 Kelkit Belediyespor-Edirnespor: 1-0

Entegre Solar Elazığspor-Nevşehir Belediyespor: 2-2

Belediye Kütahyaspor-Belediye Derincespor: 2-2

52 Orduspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 2-2

2. GRUP

Ayvalıkgücü Belediyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 0-0

Amberçay Eynesil Belediyespor-Ofspor 1967: 1-1

Ergene Velimeşespor-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-1

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Karaman FK: 0-3

Kuşadasıspor-Bayrampaşa: 2-0

Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-23 Elazığ FK: 3-3

Armoni Alanya Kestelspor-Darıca Gençlerbirliği: 0-0

Bulvaspor-Turgutluspor: 2-2

3. GRUP

Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Merkür Holding Erbaaspor: 2-0

Fatsa Belediyespor-Kepez Belediyespor: 1-1

Siirt İl Özel İdaresi-Bursa Yıldırımspor: 2-0

Bergama Belediyespor-Malatya Arguvanspor: 5-1

Bitexen Sapanca Gençlikspor-Efeler 09 FK: 2-1

Osmaniyespor-Muş 1984 Muşspor: 2-1

68 Aksaray Belediyespor-Artvin Hopaspor: 2-1

Güneş Holding Çankaya FK-Akhisarspor: 2-0

Niğde Anadolu FK-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-2

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği’ne Malatya’da Teselli

Hakem Atamalarını Kulüp Başkanlarının Önünde Yapacağız