Futbolda günün sonuçları
SÜPER LİG
Corendon Alanyaspor- Adana Demirspor: 0-0
MKE Ankaragücü- Trabzonspor: 1-1
Demir Grup Sivasspor-HangiKredi Ümraniyespor: 2-2
Fenerbahçe-Bitexen Giresunspor: 1-2
Medipol Başakşehir- Galatasaray: 0-7
VavaCars Fatih Karagümrük- Gaziantep FK: 3-3
İstanbulspor-Atakaş Hatayspor: 0-1
Yukatel Kayserispor-Arabam.com Konyaspor: 1-2
Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor: ERTELENDİ
1. LİG
Pendikspor-Bodrumspor: 3-0
Erzurumspor FK-Adanaspor: 3-2
Dyorex Boluspor – Yeni Malatyaspor: 1-0
Tuzlaspor – Yılport Samsunspor: 1-2
Beyçimento Bandırmaspor – Manisa FK: 2-1
Altınordu – Altay: 0-2
Gençlerbirliği – Eyüpspor: 0-2
Göztepe – Ankara Keçiörengücü: 2-1
Sakaryaspor – Çaykur Rizespor: 1-1
2. LİG
BEYAZ GRUP
Bayburt Özel İdare – Sivas Belediyespor: 2-1
İnegölspor – Çorum FK: 0-3
Anagold 24Erzincanspor – Batman Petrolspor: 2-0
Düzce Cam Düzcespor – Hes İlaç Afyonspor: 2-0
Menemen FK – Bursaspor: 0-1
Isparta 32 – Eşin Group Nazilli Belediyespor: 4-0
Kuzey Marmara AŞ. Arnavutköy Belediyespor – Somaspor: 0-2
Ankaraspor – Esenler Erokspor: 2-4
Tarsus İdman Yurdu – Amed Sportif Faaliyetler: 1-1
KIRMIZI GRUP
Bitexen Vanspor – Kırşehir Futbol: 1-0
İskenderunspor – Kocaelispor: 1-1
Diyarbekirspor – Ankara Demirspor: 1-1
Teco Karacabey Belediyespor – GMG Kastamonuspor: 4-2
Pazarspor – Baynet İnşaat Balıkesirspor: 0-1
Fethiyespor – Uşakspor: 0-2
Weecoins Kırklarelispor – Etimesgut Belediyespor: 3-1
1461 Trabzon – Bucaspor 1928: 0-2
Adıyaman FK – Sarıyer: 0-0
Zonguldak Kömürspor – Serik Belediyespor: 2-1
3. LİG
1. GRUP
Karşıyaka – Amasyaspor FK: 2-0
Hacettepe 1945 – 52 Orduspor FK: 1-3
Eskişehirspor – BC Group Ağrı 1970: 0-0
Edirnespor – Nevşehir Belediyespor: 1-3
Gema Polimer Şile Yıldızspor – Yeni Mersin İdman Yurdu: 1-2
1922 Konyaspor – Belediye Kütahyaspor: 2-0
Belediye Derincespor – Entegre Solar Elazığspor: 2-0
1954 Kelkit Belediyespor – Yomraspor: 0-0
Karbel Karaköprü Belediyespor – Çatalcaspor: 2-1
2. GRUP
Bayrampaşaspor – Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 0-0
Yeşilyurt D.Ç Ofspor – Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-0
Turgutluspor – Amberçay Eynesil Belediyespor: 0-1
Darıca Gençlerbirliği – Bulvarspor: 0-0
Karaman FK – Kuşadasıspor: 1-1
Alagöz Holding Iğdır FK – Ayvalıkgücü Belediyespor: 4-3
Orduspor 1967 – Ergene Velimeşespor: 4-0
23 Elazığ FK – Armoni Alanya Kestelspor: 1-2
3. GRUP
Büyükçekmece Tepecikspor – Fatsa Belediyespor: 3-1
Bursa Yıldırımspor – Bergama Belediyespor: 2-0
Efeler 09 – Beyoğlu Yeniçarşı: 1-1
Merkür Holding Erbaaspor – Siirt İl Özel İdaresispor: 1-1
Muş 1984 Muşspor – Artvin Hopaspor: 1-2
Akhisarspor – Niğde Anadolu FK: 2-1
Kepez Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: 1-2
Osmaniyespor FK – Bitexen Sapanca Gençlikspor: 1-1
Malatya Arguvan – Güneş Holding Çankaya FK: 2-2