in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları

SÜPER LİG

Corendon Alanyaspor- Adana Demirspor: 0-0

MKE Ankaragücü- Trabzonspor: 1-1

Demir Grup Sivasspor-HangiKredi Ümraniyespor: 2-2

Fenerbahçe-Bitexen Giresunspor: 1-2

Medipol Başakşehir- Galatasaray: 0-7

VavaCars Fatih Karagümrük- Gaziantep FK: 3-3

İstanbulspor-Atakaş Hatayspor: 0-1

Yukatel Kayserispor-Arabam.com Konyaspor: 1-2

Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor: ERTELENDİ

1. LİG

Pendikspor-Bodrumspor: 3-0

Erzurumspor FK-Adanaspor: 3-2

Dyorex Boluspor – Yeni Malatyaspor: 1-0

Tuzlaspor – Yılport Samsunspor: 1-2

Beyçimento Bandırmaspor – Manisa FK: 2-1

Altınordu – Altay: 0-2

Gençlerbirliği – Eyüpspor: 0-2

Göztepe – Ankara Keçiörengücü: 2-1

Sakaryaspor – Çaykur Rizespor: 1-1

2. LİG

BEYAZ GRUP

Bayburt Özel İdare – Sivas Belediyespor: 2-1

İnegölspor – Çorum FK: 0-3

Anagold 24Erzincanspor – Batman Petrolspor: 2-0

Düzce Cam Düzcespor – Hes İlaç Afyonspor: 2-0

Menemen FK – Bursaspor: 0-1

Isparta 32 – Eşin Group Nazilli Belediyespor: 4-0

Kuzey Marmara AŞ. Arnavutköy Belediyespor – Somaspor: 0-2

Ankaraspor – Esenler Erokspor: 2-4

Tarsus İdman Yurdu – Amed Sportif Faaliyetler: 1-1

KIRMIZI GRUP

Bitexen Vanspor – Kırşehir Futbol: 1-0

İskenderunspor – Kocaelispor: 1-1

Diyarbekirspor – Ankara Demirspor: 1-1

Teco Karacabey Belediyespor – GMG Kastamonuspor: 4-2

Pazarspor – Baynet İnşaat Balıkesirspor: 0-1

Fethiyespor – Uşakspor: 0-2

Weecoins Kırklarelispor – Etimesgut Belediyespor: 3-1

1461 Trabzon – Bucaspor 1928: 0-2

Adıyaman FK – Sarıyer: 0-0

Zonguldak Kömürspor – Serik Belediyespor: 2-1

3. LİG

1. GRUP

Karşıyaka – Amasyaspor FK: 2-0

Hacettepe 1945 – 52 Orduspor FK: 1-3

Eskişehirspor – BC Group Ağrı 1970: 0-0

Edirnespor – Nevşehir Belediyespor: 1-3

Gema Polimer Şile Yıldızspor – Yeni Mersin İdman Yurdu: 1-2

1922 Konyaspor – Belediye Kütahyaspor: 2-0

Belediye Derincespor – Entegre Solar Elazığspor: 2-0

1954 Kelkit Belediyespor – Yomraspor: 0-0

Karbel Karaköprü Belediyespor – Çatalcaspor: 2-1

2. GRUP

Bayrampaşaspor – Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 0-0

Yeşilyurt D.Ç Ofspor – Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-0

Turgutluspor – Amberçay Eynesil Belediyespor: 0-1

Darıca Gençlerbirliği – Bulvarspor: 0-0

Karaman FK – Kuşadasıspor: 1-1

Alagöz Holding Iğdır FK – Ayvalıkgücü Belediyespor: 4-3

Orduspor 1967 – Ergene Velimeşespor: 4-0

23 Elazığ FK – Armoni Alanya Kestelspor: 1-2

3. GRUP

Büyükçekmece Tepecikspor – Fatsa Belediyespor: 3-1

Bursa Yıldırımspor – Bergama Belediyespor: 2-0

Efeler 09 – Beyoğlu Yeniçarşı: 1-1

Merkür Holding Erbaaspor – Siirt İl Özel İdaresispor: 1-1

Muş 1984 Muşspor – Artvin Hopaspor: 1-2

Akhisarspor – Niğde Anadolu FK: 2-1

Kepez Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: 1-2

Osmaniyespor FK – Bitexen Sapanca Gençlikspor: 1-1

Malatya Arguvan – Güneş Holding Çankaya FK: 2-2

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bireysel Hatalar Yenilgiyi Getirdi

Beşiktaş – Antalyaspor Maçı Ertelendi