in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

1. LİG

Altaş Denizlispor-Bodrumspor: 0-0

Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor: 0-0

Dyorex Boluspor-Sakaryaspor: 1-0

Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor: 1-3

Pendikspor-Eyüpspor: 0-0

Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor: 1-1

Erzurumspor FK-Beyçimento Bandırmaspor: 1-2

Göztepe-Altay: (Ertelendi)

Altınordu-Manisa FK: 1-3

2. LİG

BEYAZ GRUP

Menemen FK-Batman Petrolspor: 1-1

Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Bursaspor: 3-0

Bayburt Özel İdare-Esenler Erokspor: 0-7

İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-2

Anagold 24Erzincanspor-Sivas Belediyespor: 1-1

Isparta 32 Spor-Hes İlaç Afyonspor: 0-0

Şanlıurfaspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor: 1-0

Tarsus İdmanyurdu-Ankaraspor: 1-2

Düzce Cam Düzcespor-Çorum FK maçı Düzce’de meydana gelen deprem nedeniyle ertelendi.

KIRMIZI GRUP

Teco Karacabey Belediyespor-Kocaelispor: 2-2

Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor: 0-4

1461 Trabzon FK-Baynet İnşaat Balıkesirspor: 2-1

Adıyaman FK-Uşakspor: 1-0

Zonguldak Kömürspor-Bucaspor 1928: 1-1

Bitexen Vanspor-Sarıyer: 1-1

İskenderunspor-Serik Belediyespor: 1-1

Diyarbekirspor-Kırşehir FK: 0-0

Fethiyespor-Pazarspor: 1-0

Weecoins Kırklarelispor-GMG Kastamonuspor: 3-0

3. LİG

1. GRUP

Çatalcaspor-1954 Kelkit Belediyespor: 2-2

Amasyaspor FK-Edirnespor: 0-1

Entegre Solar Elazığspor-Hacettepe 1945: 3-2

Belediye Kütahyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 0-1

Yeni Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor: 2-0

52 Orduspor-Karşıyaka: 1-0

Belediye Derincespor-1922 Konyaspor: 2-0

Nevşehir Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 2-2

BC Group Ağrı 1970-Yomraspor: 1-1

2. GRUP

Amberçay Eynesil Belediyespor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor: 1-1

Ergene Velimeşespor-23 Elazığ FK: 0-1

Ayvalıkgücü Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: 4-1

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Turgutluspor: 3-1

Kuşadasıspor-Orduspor 1967: 2-1

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-1

Bayrampaşa-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 1-0

Bulvarspor-Armoni Alanya Kestelspor: 2-1

3. GRUP

Kepez Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-0

Artvin Hopaspor-Akhisarspor: 3-1

Siirt İl Özel İdaresi-Bitexen Sapanca Gençlikspor: 3-1

Bergama Belediyespor-Osmaniyespor FK: 0-1

Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Muş 1984 Muşspor: 0-1

68 Aksaray Belediyespor-Malatya Arguvanspor: 0-0

Fatsa Belediyespor-Bursa Yıldırımspor: 3-2

Niğde Anadolu FK-Merkür Holding Erbaaspor: 2-2

Güneş Holding Çankaya FK-Efeler 09: 1-1

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Nasıl Kurtulur?

Keçiören’de Eşitlik Bozulmadı