in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Altay-Beşiktaş: 2-1

Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük: 4-0

Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: 1-0

Adana Demirspor-Gaziantep: 4-0

GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor: 1-1

Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor: 3-0

Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe: 1-2

Galatasaray-Göztepe: 2-1

Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor: 1-1

Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor: 2-2

TFF 1. LİG

Kocaelispor-Tuzlaspor: 1-0

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa: 1-0

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor: 3-1

Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor: 1-0

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu: 2-1

Menemenspor-Eyüpspor: 1-1

İstanbulspor-Balıkesirspor: 1-0

Bursaspor-MKE Ankaragücü: 0-4

Denizlispor-Yılport Samsunspor: 2-3

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-1

Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: 0-2

Uşakspor-Bucaspor 1928: 1-2

Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 2-0

Eskişehirspor- Pazarspor: 2-6

Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor: 1-1

Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu: 1-0

Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor: 1-1

KIRMIZI GRUP

Turgutluspor-Çorum: 0-0

Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon: 0-1

Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare: 0-1

Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor: 0-0

Niğde Anadolu-İnegölspor: 1-5

Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor: 1-2

Serik Belediyespor-Sarıyer: 2-1

Sakaryaspor-Bodrumspor: 1-0

Diyarbekirspor-Somaspor: 3-1

Afjet Afyonspor-Ankaraspor: 2-1

TFF 3. LİG

1. GRUP

Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor: 1-2

Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor: 0-2

Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor:b0-2

1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02: 2-0

Artvin Hopaspor-Hendekspor: 3-1

Osmaniyespor-Elazığspor: 4-0

Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor: 3-2

Çatalcaspor-Sancaktepe: 5-1

Bursa Yıldırımspor-Formül Erbaaspor: 2-0

2. GRUP

Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor: 2-0

Altındağspor-Hacettepe: 2-0

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı: 1-1

52 Orduspor-Kızılcabölükspor: 2-1

Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Siirt İl Özel İdaresi: 4-1

Bitexen Düzcespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği: 3-2

Çarşambaspor-Kuşadasıspor: 1-3

İskenderunspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 3-3

Bayrampaşa-Iğdır: 1-1

3. GRUP

Karbel Karaköprü Belediyespor-Ceyhanspor: 3-1

Ağrı 1970-Kardemir Karabükspor: 3-0

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Esenler Erokspor: 0-2

Çankaya-Gümüşhanespor: 0-0

Belediye Derincespor-İçel İdmanyurdu: 1-1

Modafen-Orduspor 1967: 1-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Edirnespor 2-2

Fethiyespor-Mardin 1969: 2-1

Karşıyaka-Ofspor: 0-0

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketbolda Günün Sonuçları

Gol Makinesi Eren Derdiyok