in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Yeni Malatyaspor-Göztepe: 1-1

Gençlerbirliği-Konyaspor: 0-0

Denizlispor-Trabzonspor: 0-0

Alanyaspor-Kayserispor: 2-0

Beşiktaş-Antalyaspor: 1-1

BB Erzurumspor-Sivasspor: 1-2

Kasımpaşa-Çaykur Rizespor: 2-0

Gaziantep FK-Karagümrük: 2-2

Başakşehir-Galatasaray: 0-2

Fenerbahçe-Hatayspor:

TFF 1. LİG

Eskişehirspor–Adanaspor: 0-0

Bandırmaspor–Akhisarspor: 1-0

Tuzlaspor–Balıkesirspor: 1-0

Altınordu–Bursaspor: 0-2

Ankara Keçiörengücü–Osmanlıspor: 2-0

İstanbulspor–Altay: 2-1

Giresunspor–Menemenspor: 1-1

Adana Demirspor–Boluspor: 1-1

Yılport Samsunspor–Ümraniyespor: 3-0

Misli.com 2. LİG

Beyaz Grup

Çorum FK-Manisa FK: 1-3

Niğde Anadolu FK-Hacettepe: 1-1

Ankara Demirspor-Şanlıurfaspor: 7-0

Sancaktepe FK-Hekimoğlu Trabzon: 0-0

İnegölspor-Zonguldak Kömürspor: 0-0

Ergene Velimeşespor-Uşakspor: 1-3

Kocaelispor-Sarıyer: 0-0

Afjet Afyonspor-Gümüşhanespor: 1-0

Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor: 0-1

Kırmızı Grup

Bayburt Özel İdare-Elazığspor: ERTELENDİ

Serik Belediyespor-Pendikspor: 2-0

Kardemir Karabükspor-Mamak FK: 0-3

Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 1-0

GMG Kastamonuspor-Karacabey Belediyespor: 1-1

1922 Konyaspor-Sakaryaspor: 0-1

Tarsus İdmanyurdu-Vanspor FK: 1-1

Kırklarelispor-Sivas Belediyespor: 1-1

Eyüpspor-Pazarspor: 4-1

Turgutluspor-Kırşehir Belediyespor: 1-0

Misli.com 3. LİG

  1. Grup

Artvin Hopaspor-Edirnespor: 2-1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Payasspor: 1-1

Nevşehir Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-2

Kızılcabölükspor-Çankaya FK: 0-1

Arnavutköy Belediyespor-Belediye Derincespor: 2-2

Manisaspor-Diyarbekirspor: 0-1

1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003: 1-1

Bucaspor 1928-Ofspor: 3-1

  1. Grup

Yomraspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1

Kahta 02 Spor-Ağrı 1970 Spor: 3-0

Mardin Fosfatspor-Tokatspor: 6-0

İskenderun FK-Halide Edip Adıvarspor: 2-0

Ceyhanspor-Çengelköy:

Karaman Belediyespor-Tekirdağspor: 1-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Yozgatspor 1959: 1-1

Fethiyespor-Nazilli Belediyespor: 2-1

  1. Grup

Osmaniyespor-İçel İdmanyurdu:

Erbaaspor-Batman Petrolspor: 1-2

Elazığ Karakoçan FK-Arhavispor: 2-1

Altındağspor-Şile Yıldızspor: 1-1

Yalovaspor-Çatalcaspor: 2-6

Esenler Erokspor-Somaspor: 0-1

Gölcükspor-Çarşambaspor: 0-1

Isparta 32 Spor-Karşıyaka: 1-2

  1. Grup

1954 Kelkit Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-2

52 Orduspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 4-2

Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor: 1-1

Alanya Kestelspor-Kozanspor: 3-2

Düzcespor-Muğlaspor: 3-1

Bursa Yıldırımspor-Adıyaman 1954 Spor: 0-1

Sultanbeyli Belediyespor-Modafen: 0-1

Bayrampaşa-Siirt İl Özel İdare: ERTELENDİ

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Voleybolda Günün Sonuçları

Sivasspor 3 Dakikada 3 Puanı Aldı