Futbolda günün sonuçları.
SÜPER LİG
Corendon Alanyaspor–Medipol Başakşehir: 1-0
Fatih Karagümrük–Sivasspor: 4-3
Trabzonspor–Ümraniyespor: 1-2
Kayserispor–Fenerbahçe: 1-2
Konyaspor–Giresunspor: 0-0
Beşiktaş–MKE Ankaragücü: 2-1
Kasımpaşa–Antalyaspor: 3-1
SPOR TOTO 1. LİG
Göztepe-Dyorex Boluspor: 1-1
Pendikspor-Altınordu: 2-1
Tuzlaspor-Gençlerbirliği: 1-0
Ankara Keçiörengücü-Beyçimento Bandırmaspor: 3-1
Yılport Samsunspor-Çaykur Rizespor: 2-0
Bodrumspor-Altay: 2-0
Altaş Denizlispor-Sakaryaspor: 0-1
TFF 2. LİG
BEYAZ GRUP
Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Bayburt Özel İdare: 0-0
Isparta 32 Spor-İnegölspor: 0-0
Menemen FK-Anagold 24 Erzincanspor: 2-0
Batman Petrolspor-Çorum FK: 0-1
Hes İlaç Afyonspor-Sivas Belediyespor: 4-0
Bursaspor-Amed Sportif Faaliyetler: 2-1
Eşin Group Nazilli Belediyespor-Esenler Erokspor: 3-2
Somaspor-Ankaraspor: 0-1
Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu: 11-0
KIRMIZI GRUP
İskenderunspor-Zonguldak Kömürspor: 1-0
Serik Belediyespor-Sarıyer: 1-2
Kırşehir FK-Bucaspor 1928: 2-2
Kocaelispor-AFC Kablo Kanalları Uşakspor: 3-0
Ankara Demirspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor: 3-1
GMG Kastamonuspor-Pazarspor: 2-0
Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor: 2-3
Bitexen Vanspor-Weecoins Kırklarelispor: 1-0
Teco Karacabey Belediyespor-1461 Trabzon FK: 1-0
TFF 3. LİG
1. GRUP
İdaş Çatalcaspor-Entegre Solar Elazığspor: 0-1
1954 Kelkit Belediyespor-Gema Polimer Sile Yıldızspor: 1-0
Eskişehirspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-3
Karşıyaka-Hacettepe 1945: 3-0
Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu-Edirnespor: 0-0
Yomraspor-1922 Konyaspor: 1-1
Amasyaspor FK-Belediye Derincespor: 0-0
BC Group Ağrı 1970-Nevşehir Belediyespor: 0-0
52 Orduspor-Belediye Kütahyaspor: 1-2
2. GRUP
Darıca Gençlerbirliği-Orduspor: 1-2
23 Elazığ FK-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-5
Ayvalıkgücü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-0
Ergene Velimeşespor-Kuşadaspor: 1-3
Amberçay Eynesil Belediyespor-Gümüşhane Sportif Faaliyeetler: 0-1
Kınay Bulvarspor-Bayrampaşa: 1-1
Armoni Alanya Kestelspor-Karaman FK: 0-0
3. GRUP
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Kepez Belediyespor: 1-3
Bergama Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 0-2
Güneş Holding Çankaya FK-Fatsa Belediyespor: 4-2
Niğde Anadolu FK-Muş 1984 Muşspor: 0-0
Bitexen Sapanca Gençlikspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-1
Siirt İl Özel İdaresi-Artvin Hopaspor: 1-0
Merkür Holding Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor: 3-1