in

Galatasaray’da Hareketli Saatler

Galatasaray’da transfer için hareketli saatler yaşanırken Fernando Muslera’nın satılabileceği iddia edildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılılar, kadrosuna birkaç takviye yapmak isterken bir yandan da elindeki oyuncuları satarak kaynak oluşturmaya çalışıyor.

İddiaya göre, sarı kırmızılı ekip,Fernando Muslera ile yolları ayırma seçeneğini de gündemine aldı. Deneyimli eldiveni satmak isteyen Galatasaray, oyuncudan gelecek ücreti transferde harcamak istiyor.

Oyuncunun düşen performansının yanında mali dengeyi de tutmak isteyen Galatasaray, Muslera’yı 10 milyon euro civarında bir ücrete Güney Amerika’ya satmayı düşünüyor.
Galatasaray, Fernando Muslera’nın satılması durumunda Trabzonspor’da kadro dışı kalan ve gözden çıkarılan Onur Kıvrak’ı kadrosuna katacak.

KENDİ KADERİNİ BELİRLEYECEK

Takımdan ayrılması gündemde olan Garry Rodrigues, geleceğiyle ilgili kararı kendisi verecek.

Transfer çalışmaları konusunda sıcak saatler yaşanan Galatasaray’da gözler takımdan gidecek isimlere çevrilirken Garry Rodrigues konusu da yavaş yavaş netlik kazanıyor.

Al Ittihad’dan Rodrigues için 8 milyon euro’luk transfer teklifi alan Galatasaray, Çin ekiplerinden Beijing Guoan’dan da 10 milyon euro’yu aşan bir teklif aldı.

Aldığı iki teklifi de masada tutan Galatasaray, oyuncuyla birlikte teklifleri değerlendirecek ve futbolcunun kararını bekleyecek. Garry Rodrigues’in bu iki tekliften birine olumlu yanıt vermesi durumunda Galatasaray, oyuncuyla yollarını ayıracak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beşiktaş’ın Sağ bek Arayışı Sürüyor

Alberto Giuliani'dan Mesaj Var