in

GALATASARAY’IN RÜYA TAKIMI BİR ARAYA GELİYOR

Galatasaray’da büyük gün geldi. Maicon, Gomis ve Belhanda transferinde sona gelinirken, sarı kırmızılı yönetimin resmi açıklamaları KAP’a göndermesi bekleniyor.

Galatasaray’da transferlerde sona gelinirken uzun süredir görüşmelerin devam ettiği Gomis ve Belhanda konusunda tüm pürüzlerin giderildiği bildirildi.

Galatasaray Kulübü’nün, bugün her iki oyuncunun transferiyle ilgili olarak KAP’a açıklama göndermesi bekleniyor.

Ayrıca, futbol direktörü Cenk Ergün’ün de, Gomis ve Belhanda’yı yanına alarak İstanbul’a dönmesi gündemde. Böylece hem Gomis’in hem de Belhanda’nın 28 Haziran’da başlayacak Slovakya kampına katılabileceği belirtiliyor.

Öte yandan, Brezilyalı Maicon’un da dün sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf bu oyuncunun da İstanbul’a gelmek üzere yola çıktığı şeklinde değerlendirilmişti.

Bu arada, Galatasaray, 27 yaşındaki Belhanda için kulübü Dinamo Kiev’e 8 milyon Euro’luk bonservis ödemesi yapacak. Bu para, 18 ayda yaklaşık 450 bin Euro’luk taksitlerle ödenecek. Oyuncuya da 3 milyon 250 bin Euro yıllık garanti ücret verilecek. 31 yaşındaki Fransız golcü Bafetimbi Gomis için Swansea City’ye 1.7 milyon Euro bonservis, oyuncunun kendisine de senelik 3 milyon Euro ödeneceği öğrenildi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALMANYA İLE ŞİLİ YENİŞEMEDİ

TRABZONSPOR KUCKA TRANSFERİNİ AÇIKLAYABİLİR