in

BeğendimBeğendim

Gelecek İçin Umut Veriyoruz

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, ”Gelecek için umut veriyoruz ama sonuca yansıtamadık. Türkiye Kupası’nda Beşiktaş maçını kazanarak taraftarı mutlu etmek istiyoruz.” dedi.

Ömer Erdoğan, ”Çok iyi bir performans gösterdik. Maç istatistiklerine baktığımızda öndeyiz. Oyuncularımız verilen görevleri yerine iyi getirdiler ama sonuca bakınca eli boş döndük. Gelecek için umut veriyoruz ama sonuca yansıtamadık. Ayrıca iptal edilen bir golümüzle ilgili açıkçası çok üzgünüm. Neden iptal edildi anlamadım. Büyük odada pozisyonu detaylı inceledim. Hakem neyi gördü de iptal etti anlayamadım. Büyük emek harcıyoruz. Büyük yatırımlar yapıyoruz. Bu şekilde değil, sahada mağlup olmak istiyoruz. Açıkçası golü iptal edecek bir neden göremedim. Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş maçını kazanarak taraftarları mutlu etmek istiyoruz.” diye konuştu.

Erdoğan, transferle ilgili olarak da, ”Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, transferde 3 yerli, 3 yabancı oyuncu ismi belirledik. Sportif Direktörümüz Emre Yıldız, bu isimlerin transferlerini bir an önce gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kaleci transferi düşünmüyoruz. Medyada ismi geçen Faslı forvet Zakaria Labyad gündemimizde bulunmuyor.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Murat Sancak: Ankaragücü’nün Golleri Temizdi

Kayserispor’a Sihirli Bir El Değdi