in

Gençlerbirliği 96. Yaşını Kutladı

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör İbrahim Üzülmez ve teknik heyet ile A Takım, altyapı ve Hacettepe Spor  futbolcuları,  96.yıl kutlamaları kapsamında Anıtkabir’i ziyaret etti.

Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakan Murat Cavcav başkanlığındaki heyet, saygı duruşunda bulundu.

Kırmızı siyahlılar daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti ve Murat Cavcav, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Başkan Cavcav, deftere şunları yazdı:

“Sevgili Atamız, Cumhuriyetle yaşıt kulübümüz bugün 96. yılını kutluyor. Cumhuriyetin ve başkentin takımı olmakla son derece övünçlüyüz. Senin ilkelerinden vazgeçmeden, dün ve bugün olduğu gibi yarın da göstermiş olduğun yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Seni özlüyor, şükran ve minnetle anıyoruz.”

ÜZÜLMEZ VE FUTBOLCULAR ATATÜRK LİSESİ’NDE

Günün diğer etkinliğinde Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ile Selçuk Şahin, Yıldırım Mert Çetin ve Mert Nobre Atatürk Lisesi’nde Gençlerbirliği’nin kuruluşunun 96. yılı kapsamında düzenlenen kutlama töreninde konuştu.

Üzülmez, “9 haftalık süre içerisinde oyuncularımla güzel bir sinerji yakaladık ve bütünlük sağlayarak bu işin üstesinden gelebileceğimize inanıyorum” dedi.

Gençlerbirliği Kaptanı Selçuk Şahin ise, “Biz önemli ve geçmişi olan kulüpte oynadığımızın farkındayız, ben de bu kadar önemli bir takımın kaptanı olarak onur, gurur ve şeref duyuyorum” diye konuştu.

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fırat Aydınus’a 30 Gün Hak Mahrumiyeti

Ankaragücü’nün Sponsorları, Rize’nin Sponsorları /METİNER ERDEM