in

Gençlerbirliği Ata’nın Huzurunda

Gençlerbirliği, 95. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında başkan Murat Cavcav, yönetim kurulu üyeleri, futbol takımının teknik heyeti, futbolcular ve kulüp personeli Anıtkabir’i ziyaret etti.

Atatürk’ün kabrine ziyarette bulunan Murat Cavcav başkanlığındaki kırmızı siyahlılar, mozoleye çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu.

Kafile daha sonra Misakı Milli Kulesi’ne geçti ve Murat Cavcav, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Başkan Cavcav, deftere şunları yazdı:

“Kurduğun cumhuriyetle yaşıt kulübümüzün bugün 95. yılını kutluyoruz. Cumhuriyetin ve kurduğun başkentin takımı olmaktan ne kadar övünsek az. Senin ilkelerinden vazgeçmeyecek, dün ve bugün olduğu gibi de yarın da göstermiş olduğun yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Seni özlüyor ve minnetle anıyoruz.”

NEŞELİ ANTRENMAN

Teleset Mobilya Akhisarspor maçı hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği , bugün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti. Isınma koşusu ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman daha sonra dar alanda top kapma oyunu ile devam etti.

Yaklaşık doksan dakika süren antrenman son bölümde yapılan 3 takımlı çift kale turnuvası ile son buldu. Neşeli anlara sahne olan turnuvanın galibi Turuncu takım oldu.

Antrenmana tedavilerine devam edilen Ahmet İlhan ve Jailton katılmazken; Palitsevich takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beşiktaş, Alman Devi Bayern Münih’i Ağırlıyor

Taşın Altına Gövdemizi Koyduk