in

Gençlerbirliği Hazırlık Maçında Samsunspor ile Karşılaştı

Spor Toto 1. Lig ekipleri Gençlerbirliği ile Samsunspor, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde oynadıkları hazırlık maçında 0-0 berabere kaldı.

Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde oynanan ve Kayseri bölgesi hakemleri Alim Kandemir, Süha Adıyaman ve Osman Baruk yönettiği maça Gençlerbirliği; Übeyd Adıyaman, Emin Sarıkaya, Metehan Mert, Gökhan Gül, Muhammed Bayır, Dymtro Grechyshkin, Aaron Tsihibola, Aksel Aktaş, Barış Alıcı, Serdarcan Eralp ve Jay Bird 11’i ile başladı.

Samsunspor ise sahaya Aykut Özer, Ali Ülgen, Yunus Emre Çift, Berk Taşkın, Mücahit Albayrak, Cihan Kahraman, Polat Yaldır, Amir Arlı, Muhammed Ali Özbaskıcı, Melih Okutan ve Yusuf Ensar Poyrazlı 11’i ile çıktı.

Gençlerbirliği’nde ikinci yarı, Atalay Gökçe, Mert Kula, Abdullah Şahindere, Musa Şahindere, Kağan Özkan, Gökhan Altınparmak, Ataberk Gök ve Ali Ablak oyuna dahil oldu.

Samsunspor’da ise ikinci yarı Alp Tutar, Şener Kaya, Alim Öztürk, Yusuf Abdioğlu, Soner Gönül, Celil Yüksel, Furkan Fehmi Güneş, Arvdas Novikovas ve Ensar Arslan oyuna girdi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı

Ümit Turmuş, Genç Yeteneklerin Bulunması İçin Augustine ile Temas Kurdu