in

Gençlerbirliği Maçları Gaziler ve Şehit Yakınlarına Ücretsiz

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, bu sezon iç sahada oynayacağı maçların “Gaziler ve Şehit Yakınları” için ücretsiz olacağını açıkladı.

Başkentin 1. Lig’deki temsilcisi Gençlerbirliği, 2022-2023 sezonunda iç sahada oynayacağı lig maçlarının “Gaziler ve Şehit Yakınları”na ücretsiz olacağını duyurdu.

Başkent ekibi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı duyuruda, “2022-2023 Futbol Sezonunda Eryaman Stadyumu’nda oynayacağımız Spor Toto 1. Lig maçlarını “Gaziler ve Şehit Yakınlarımız” ücretsiz olarak izleyebilecektir” ifadelerine yer verildi.

Diğer yandan kombine biletleri için son günün 19 Ağustos 2022 olduğunu duyuran Gençlerbirliği, kombine biletlerin VİP hariç diğer üç tribünde; Maraton, Sağ Kapalı ve Kale Arkası’nın kadın taraftar ve öğrenciler için yüzde 50 indirimli olduğunu açıkladı.

Gençlerbirliği aynı zamanda sezon boyuncu oynadığı her maçta Passolig şartlarını yerine getirerek stadyuma giriş yapan 1923. taraftara da takımın imzalı formasını hediye edeceğini duyurdu. Başkent ekibinin yaptığı duyuru şu şekilde:

“2022-2023 sezonu boyunca Eryaman Stadyumu’nda oynayacağımız tüm karşılaşmalarda, Passolig şartlarını yerine getiren 1923’üncü taraftar için takımımızın imzalamış olduğu 100. yılımıza özel bir adet sezon forması, bir futbolcumuz tarafından kendisine takdim edilecektir. Değerli taraftarlarımıza önemle duyurulur.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keçiörengücü, Trabzonspor'dan Faruk Can Genç'i Kiraladı

Süper Lig’den 8 Kulüp PFDK’ya Gönderildi