in

GENÇLERBİRLİĞİ TARAFTARI HAREKETE GEÇİYOR

Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nun yıkılması kararı sonrası başkentin Süper Lig’deki köklü kulüplerinden Gençlerbirliği, yeni sezonda maçlarını nerede oynayacağı konusunda sorun yaşarken, kırmızı siyahlı taraftarlar sosyal medya üzerinden harekete geçti.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından dün gerçekleştirilen Süper Lig kura çekiminde, planlamalarda Gençlerbirliği’nin maçlarını Eskişehir’de oynayacağı gösterilirken, başkentin kırmızı siyahlı taraftarları bu akşam saaat 19.30’da sosyal medyada, #GençlerbirliğiAnkaradaOynasın etiketiyle mesajlarını yayınlayacaklar.

Gençlerbirliği taraftarlarının, diğer Anadolu takımlarının taraftarlarından da destek istediği organizasyonun açıklaması şöyle:

”BUGÜN SAAT 19.30 İTİBARİ İLE TWİTTER TT ÇALIŞMASI

#GençlerbirliğiAnkaradaOynasın

Bu haberi paylaşan 2 kişiye önümüzdeki sezonun kombinesi hediye edilecektir.

Ankara’nın çeşitli noktalarına pankartlar ve strickerlar yapıştırılıyor. Kamuoyunu bilgilendirmek ve yetkilileri harekete geçirmek için sosyal medyada #GençlerbirliğiAnkaradaOynasın etiketi ile yarın gece yarısına kadar Ankaragüçlüler Eskişehirsporlular Samsunsporlular başta olmak üzere Anadolu takım taraftarları ve Ankara’lı futbolseverlerin desteği ile yine TT olacağız. Özel görseller hazırlayacağız. Bu sefer siyasileri de etiketleyip paylaşım yapalım. İlhan Cavcav sezonunda takımımızın kaybolup gitmesine izin vermeyelim.

İlk Kazma Vurulana Kadar Mücadeleye Devam !”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ROMA’DAN CENGİZ ÜNDER’E 13 MİLYON EURO

GALATASARAY’DA MARIANO CUMA GÜNÜ GELİYOR