in

Gençlerbirliği’nde Kendimi Yeniden Kanıtlamak İstedim

Gençlerbirliği’nin oyuncularından Barış Alıcı, kırmızı siyahlı kulübün YouTube kanalında taraftarlardan gelen soruları yanıtlarken, Gençlerbirliği’ni tercih etme sebebinden, maç öncesi totemine kadar kendisiyle ilgili merak edilen birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Altınordu altyapısından yetişen 24 yaşındaki orta saha oyuncu Barış Alıcı, “Eğer futbolcu olmasaydın hangi mesleği yapardın?” sorusuna “Annem ve babam beden eğitimi öğretmeni olduğu için yine sporun içinde kalırdım. Belki de beden eğitimi öğretmeni olurdum.” şeklinde yanıtladı.

Barış Alıcı, “Gençlerbirliği’ni tercih etme sebebin neydi?’ sorusuna ise “Uzun süre düzenli forma şansı bulamadım. Gençlerbirliği camiasını da çok iyi biliyordum. Buradan teklif aldığım zaman da çok düşünmedim aslında. Buraya gelerek yeniden kendimi kanıtlamak istedim. Şu an her şey çok iyi gidiyor, umarım böyle de devam eder.” diye yanıt verdi.

Altınordu ve Gençlerbirliği’nin Türk futbolcularına çok önem verdiğine dile getiren Barış Alıcı’nın yanıtlarında öne çıkanlar şöyle:

“Tesisler iki kulübün de gayet iyi. İki kulübün altyapı hocaları da genç oyuncular için ellerinden geleni yapıyor, onlara bir şeyler aktarmak için çabalıyor. Ben, Altınordu’daki konfor alanımı buradakine çok benzetiyorum. Bu sebeple kendimi rahat hissediyorum, iki kulübün gerçekten benzer yanları var.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Futbolda Günün Sonuçları

Altındağspor Hakemlerden Dertli