in

Gençlerbirliği’nden İlhan Cavcav’a Duygusal Anma

Gençlerbirliği Spor Kulübü, onursal başkanları İlhan Cavcav için sosyal medya hesaplarından duygusal bir klip yayınladı.

İlhan Cavcav’ın başından geçen “tek krampon” hikayesinin anlatıldığı klipte, İlhan Cavcav’ın futbola olan tutkusuna vurgu yapılırken, Gençlerbirliği altyapısında yetişen sporculara da gönderme yapıldı.

Klibin son bölümünde İlhan Cavcav’ın futbol okulundaki minik sporcularla yer aldığı fotoğrafların yanı sıra, kısa bir süre önce aramızdan ayrılan ve U15 takımıyla Türkiye Şampiyonluğu kupası kaldıran U15 takımı kaptanı Ahmet Çalık da unutulmadı. İlhan Cavcav’a veda edilen cenaze töreninden de fotoğrafların yer aldığı klip, “Onursal Başkanımız İlhan Cavcav’ı sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.” şeklinde tamamlandı.

İLHAN CAVCAV MEZARI BAŞINDA ANILDI

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Asbaşkan Muammer Akyüz, Genel Müdür Ergun Maraşlı ve heyetindeki ekip bugün Cebeci Asri Mezarlığı’nda Gençlerbirliği Onursal Başkanı İlhan Cavcav’ı vefatının 5. yıl dönümünde andı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Onursal Başkan İlhan Cavcav için yaptığı açıklamada,
“Ülke futboluna büyük hizmetleri olan duayen başkanımızın ölümünün beşinci yılında anarken; bize bıraktığı emanete layık olmaya çalışıyoruz. Onun Gençlerbirliği sevgisi, bize bıraktığı en büyük emanettir, bu emanetin bilinceyiz. Arkasında bıraktığı bu emanete sahip çıkacağız. Bilinmelidir ki, Gençlerbirliği geçmişi başarılarla dolu bir kulüptür. Camia olarak hep birlikte kenetlenip, bu kulübü yeniden Süper Lig’e çıkartmak bizim hedefimizdir. Değerli Başkanımız, ölümünüzün beşinci yılında sizi sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa Reşit Akçay İstifa Etti

Mario Balotelli’nin Milli Takım Rüyası Gerçek Oldu