in ,

Gençlerbirliği’nden Mansur Yavaş’a Ziyaret

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen nezaket ziyaretinde Başkan Niyazi Akdaş, Yavaş’ın Ankara sporuna olan katkılarından dolayı teşekkür ederken, kentin tüm bileşenleri olarak Ankara sporunu daha iyi yerlere getirmek için el birliğiyle çalışmanın önemini dile getirdi.

Mansur Yavaş ise Gençlerbirliği’nin bu kentin önemli değerlerinden biri olduğunu Gençlerbirliği’ni yakından takip ettiğini söyledi.

Yeni seçilen Gençlerbirliği yönetimine başarılar dileyen Yavaş, Akdaş ve ekibinin Gençlerbirliği’ni layık olduğu yerlere getireceğinden şüphesi olmadığını söyledi.

Akdaş, Mansur Yavaş’a isminin yazılı olduğu Kırmızı Kara Gençlerbirliği formasını hediye etti.

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞAR’A ZİYARET

Gençlerbirliği başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Fethi Yaşar, Gençlerbirliği başkanlığına seçilen Akdaş’a ve yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulunurken, Gençlerbirliği’ni yeniden Süper Lig’de görmeyi istediğini söyledi.

Başkan Niyazi Akdaş da, bundan sonraki süreçte el birliğiyle Gençlerbirliği için çabalayacaklarını ve tüm Ankaralıların hayalindeki Gençlerbirliği’ni oluşturacaklarını dile getirdi. Ziyaretin ardından Yaşar’a isminin yazılı olduğu Kırmızı Kara forma hediye edildi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a: “Seni bu seyirciyle göndereceğim”

Kaliteli Ve Yarışmacı Bir Takım Oluşturmaya Çalışıyoruz