in

GüldümGüldüm

Gençlerbirliği’nin Düşmemesi İçin Kenetlenmesi Lazım

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Taşkın Aksoy, “Gençlerbirliği’nin düşmemesi için kenetlenmesi lazım taraftarıyla, yönetimiyle.” dedi

Aksoy, taraftarın istifa tezahüratlarına ilişkin yaptığı açıklamada, ”Eskişehirspor, Karabükspor ve Bursaspor’a bakın. Eskişehirspor, Bursaspor, bu transfer yasağını yaşayan, her sene 5, 6, 9 tane hoca harcandı. Şu anda durumları belli, nerede oldukları belli. Gençlerbirliği’nin de işte bu duruma düşmemesi için kenetlenmesi lazım taraftarıyla, yönetimiyle. Ben açıkçası bu yönetime çok üzülüyorum çünkü hak etmiyorlar bu tepkiyi. diye konuştu.

Hafta içi antrenmanlarda çalıştıklarını sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Taşkın Aksoy, “Haklı bir mağlubiyet aldık, istediklerimizi, çalıştıklarımızı maalesef sahaya yansıtamadık oyunun büyük bir bölümünde. Ona rağmen yediğimiz goller maalesef bireysel hatalar. Merkeze top atmayalım diyoruz topu rakipten kazandığımız zaman. İlk önce Göktuğ sonra da Barış galiba topu uzaklaştıramadık oradan. Yediğimiz ilk gole güzel bir cevap verdik. Sonra yine akabinde ikinciyi yedik.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Umut Vermiyor

Gençlerbirliği Karanlık Tünelden Çıkamıyor