in ,

GERÇEKTEN KÖTÜ BİR HAFTAYDI

Süper Lig’in 2. haftasında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman, takımının son haftalarda şanssızlıklar yaşadığını ileri sürerken, “Hafta zor bir haftaydı. Göztepe maçı, sonra Vardar maçı… Bugün de tamamladık seriyi. 3 maçta 6 gol yedik, 4 tane atabildik. Yaklaşık 25 civarında net gol pozisyonu, 50 civarında şut, aldığımız 2 puan… Gerçekten kötü bir haftaydı. 6 gol ve 6 hatalı gol. Hem şaşırtıcı hem üzüntü verici. Umuyorum artık son bulur. Ama böyle bir maçtan sonra yenilmeden ayrılmak da teselli veriyor.” dedi.

Kocaman, Trabzonspor’la ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunurken, “Trabzonspor’un da ilk 2 haftayı kırmızı kart görmeden geçirmesi işin ilginç bir boyutu. Bu kadar faul… Sadece 43 dakika top oyunda kalmış ve 5 dakika uzatma oynadık.” diye konuştu.

Sarı lacivertli ekibin teknik direktörü, Volkan Demirel’in bugün de dahil olmak üzere son haftalarda yediği hatalı gollerle ilgili gelen soruya ise şöyle yanıt verdi: “Şanssız bir dönem yaşadığı gerçek. Aynı şey 2-3 gün önce Kameni için de geçerli. Bu total bir durum olarak görünüyor, Volkan üzerinden konuşmak yanlış.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENCE DE PENALTI

GAZİANTEPSPOR TEK GOLLE KAZANDI